Hliníková pergola so stropnými žalúziami

Kategórie
 
 
 
 
 

Hliníková pergola so stropnými žalúziami

Hliníková pergola Gazebo SUNS MaranzaAko šťastný majiteľ záhrady alebo pozemku viete, ako je dôležité stráviť voľný čas na čerstvom vzduchu. Rodinná večera na slnečnej terase, romantické chvíle s vínom pod holým nebom alebo pokojné chvíle strávené v hojdacom kresle po náročnom dni vytvárajú mozaiku spomienok. Prudké slnko, mrholenie alebo silný dážď môžu efektívne zmariť plány na deň voľna. Sú však rozmary počasia to, čo najviac milujete? Samozrejme, že nie! Vybavením vašej záhrady alebo terasy s elegantnými záhradnými pergolami nikdy nezaskočí žiadny vrtoch letného počasia. Pozrite sa na našu rozsiahlu ponuku a vytvorte magické miesto priamo pri prahu Vášho domova.

 

Moderné prekrytie terasy je trendom v dnešných záhradách

Záhradné pergoly a prístrešky nemusia byť len čisto praktickým riešením, bez akejkoľvek estetickej hodnoty. Modely dostupné v našej ponuke sú dokonalým kompromisom medzi funkčnosťou a eleganciou. Pri projektovaní záhrady stojí za to premýšľať o začlenení do samotného projektu aj zaujímavú pergolu, ktorá vás ochráni pred dažďom, a v horúcich dňoch vám poskytne tieň, pričom dáva celému priestoru nový rozmer. Môžete si vybrať z množstva návrhov, počnúc malými zavesenými strechami až po veľké rozprestierajúce sa pergoly.

Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza

Ako zastrešiť terasu? Verte profesionálom

Zaujíma vás, ako zastrešiť terasu inovatívnou a modernou pergolou bez technických zručností? Skúsime Vás upokojiť - nechajte zostavenie pergoly na odborníkov. Pre splnenie očakávaní našich zákazníkov ponúkame prepravu samotnej pergoly a profesionálnu montáž na mieste, ktoré si Vy určíte.

Kvalita, dizajn a funkčnosť na prvom mieste

Zastrešenie navrhnuté našimi dizajnérmi je zdokonalené do najmenších detailov.  V ponuke sú nástenné modely so strechou z niekoľkých vrstiev technickej tkaniny alebo voľne stojace pergoly z lamiel - hliníkové lamely s nastaviteľným uhlom sklonu a s odtokom vody pre lepší komfort a údržbu. Oba varianty sú k dispozícii v rôznych veľkostiach. Konštrukcia všetkých striech je vyrobená zo silného extrudovaného hliníka potiahnutého práškovými farbami, vypaľovanými v peci. Vysoko kvalitný materiál sa nezhoršuje vplyvom meniacich sa poveternostných podmienok a zároveň nevyžaduje žiadnu impregnáciu ani použitie ochranných prostriedkov mimo letnej sezóny. Všetky strechy sú nastaviteľné pomocou ľahko ovládateľnej kľuky, takže môžete čiastočne alebo úplne zatieniť terasu.

Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza

Bioklimatická pergola

Bioklimatická znamená v jednoduchosti to, že využíva vlastnosti prírodných bioklimatických procesov - slnečné žiarenie, prúdenie vzduchu, alebo niektorým naopak bráni - dážď, sneh, prudký vietor, teplo zo slnka. V základe majú bioklimatické pergoly 4 primárne vlastnosti:

1. OCHRANA

  • dážď
  • sneh
  • slnečné žiarenie

2. VENTILÁCIA

  • v pootvorenom stave umožňujú (a podporujú) lamely prirodzené prúdenie vzduchu - teplo uniká medzi pootvorené lamely nahor a nahrádza sa chladnejším vzduchom
  • chladivý efekt vďaka cirkulácií

3. ODRAZ TEPELNEJ ENERGIE

  • povrch lamiel umožňuje odraz tepelnej energie pri správnom naklopení
  • regulácia tepla

4. REGULÁCIA INTENZITY SVETLA

  • naklopením lamiel reguluje intenzitu svetla pod pergolou
  • pri nízkej svetelnej intenzite otvorená

Ide o najexkluzívnejšie riešenie zo sveta pergol. Elegantný a praktický tieniaci strechový systém tvorený otočnými lamelami z extrudovaného hliníka. Týmto otočným lamelám je možné dosiahnuť očakávaného stupňa tienenia klientom a nie je ani nevyhnutná doplnková ventilácia. Vynikajúca ochrana pred UV žiarením, dažďom a snehom. Za dažďa odvádza vodu odvodňovací systém skrytý v podperách a lamelách. Systém je funkčný aj po daždi, kedy zvyšnú dažďovú vodu po otvorení lamiel tento odvodňovací systém zachytí a priestor pod pergolou tak zostane stále suchý.
Naše prístrešky poskytujú elegantný a jednoduchý dizajn konštrukcií, ktorý nenaruší štýl - ani tradičnej, ani modernej budovy.

Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia