Záhradný nábytok za výrazné zľavy – oslávte s nami 17. výročie vzniku firmy

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Záhradný nábytok za výrazné zľavy – oslávte s nami 17. výročie vzniku firmy

Aktuálnou a pre nás veľmi významnou udalosťou je 17. výročie vzniku našej firmy. V tejto súvislosti sme pripravili príjemné prekvapenie aj pre našich zákazníkov. Oslávte s nami túto udalosť a nakupujte vybraný sortiment s výraznými zľavami.

Dúfame že zníženie ceny o 17 aj viac percent na kolekcie záhradného nábytku značiek OLTRE, ZUMM a VIMINE, záhradných slnečníkov značky PLATINUM a ďalšieho sortimentu budú pre vás silnou motiváciou aby ste si práve teraz zakúpili kvalitný tovar za lákavú cenu. Akcia platí do 29. júla. Navyše, na naše výrobky nemusíte čakať dlhé týždne. Väčšinu sortimentu máme na sklade s dodacou dobou už do 7 dní.

Najvýznamnejšie medzníky z našej histórie.

V roku 2002 sme otvorili predajňu v Martine s ponukou širokého sortimentu kvalitného ratanového a orientálneho nábytku. Kvalita je mimochodom atribút ktorý je pre nás hlavnou prioritou počas celého obdobia existencie firmy.

V roku 2005 sme zaradili do ponuky bambusový sortiment. Bambusové tyče a rohože, opory na popínavé rastliny predávame predovšetkým prostredníctvom viacerých záhradných centier ale drobní zákazníci využívajú aj možnosť zakúpiť si položky z nášho sortimentu cez internet. Ponuku bambusových výrobkov sme postupne doplnili o nábytok z bambusu.

V roku 2010 došlo k výraznému prelomu v našom podnikaní. Vzhľadom na zvýšený dopyt sme získali výhradné zastúpenie značky OLTRE na predaj záhradného nábytku z umelého ratanu. Záhradný sortiment postupne prevzal rozhodujúce miesto v našom sortimente. Jeho ponuku neustále rozširujeme a pridávame aj záhradné doplnky ako kvetináče, svietidlá a ochranné kryty, ale aj slnečníky, markízy a grily.

V snahe priblížiť sa k zákazníkovi a dať mu možnosť nielen vidieť na internete ale aj si nabytok reálne vyskúšať sme postupne otvorili pobočky v Nitre - v roku 2010 a Bratislave - v roku 2012. 

Na základe dlhodobej spolupráce s dodávateľmi  sme získali výhradne zastúpenie na predaj záhradného nábytku a doplnkov aj pre Českú republiku a Maďarsko. Následne sme v roku 2014 otvorili aj našu predajňu v Prahe. Ponuku spoločnosti DR studio CZ, s.r.o. si môžete pozrieť na stránke https://www.drstudio.cz/.

Filozofia a ciele

Filozofiou spoločnosti DR štúdio, s.r.o. je dodávať kvalitný tovar za prijateľnú cenu. Tomuto cieľu podriaďujeme všetko. V každej predajni nájdete vystavené najpredávanejšie položky a venovať sa vám budú zamestnanci, ktorí vám dajú všetky dôležité informácie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia