Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradná stolička KEA

Záhradná stolička
 
Ušetríte: 18 %
Novinka
Novinka roka 2018 - dizajnová záhradná stolička KEA Ak si myslíte, že stolička je len obyčajným doplnkom, ktorý nepridáva veľa k estetike priestoru, musíme vás vyviesť z omylu. Model KEA z pozoruhodnej rady SUNS.
Kód produktu:KEA
Výrobca:ZUMM
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Bežná cena: 126,00 € Vaša cena: 86,63 € bez DPH
103,95 € s DPH


Zavolajte nám
+421 948 282 499

Záhradná stolička KEA - perla dizajnu vo vašej záhrade

Ľahká forma, originálny úchvatný tvar a odolnosť voči poveternostným podmienkam - nič lepšie nepredstaví záhradné kreslo KEA! Čo robí projekt tak zvláštnym? Po prvé, inovatívny dizajn. Hlavným stavebným materiálom sedadla a operadla je hrubá polypropylénová šnúra. Kombinácia ocele, čierneho rámu a silného lana so surovým povrchom viedla k vytvoreniu pozoruhodného nábytku odolného voči vlhkosti, extrémnym teplotám a UV žiareniu. Napriek minimalistickým líniám a nedostatku sofistikovaných ozdôb je stolička KEA štýlovou ozdobou priestoru. Funkčná sada bude vytvorená kombináciou niekoľkých záhradných kresiel KEA z kolekcie SUNS - kruhový alebo obdĺžnikový model stola SIMI. Sofistikovaná rada bude krásne prezentovaná medzi domácou záhradou alebo balkónom, ako aj dizajnovou obývacou izbou a jedálňou.

Rám je vyrobený z potiahnutej ocele, tuhý a odolný voči poveternostným podmienkam. Lano je vyrobené z polypropylénu - je to veľmi odolný typ lana, ktorý je odolný voči poveternostným podmienkam. 

Rozmery:

Dĺžka x šírka: 52 x 57 cm
Výška: 90 cm
Výška sedadla: 47 cm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia