Kategórie
 
 
 
 
 

Sedací vak Vetsak - zamat large tmavošedý

Čo odlišuje sedací vak vetsak odlišuje od ostatných sedacích vakov? Kvalita použitých materiálov a najmä našich náplní. Flexibilná a jemná penová náplň sa optimálne prispôsobí vášmu telu a zaručuje dokonalý komfort sedenia. Kryt Velvet v zamatovom vzhľade
Kód produktu:VSLCBVE03
Výrobca:VIMINE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Vaša cena: 333,25 € bez DPH
399,90 € s DPH


Zavolajte nám
+421 948 282 499

Sme hrdí na to, že Vám môžeme predstaviť vrchol našej ponuky sedacích vakov - luxusné sedacie vaky značky Vetsak. Tieto Sedacie vaky Vám zaručia nezabudnuteľný komfort s jedinečnou výplňou. Tajomstvo spočíva v tom, že sedacie vaky sú vyrobené z unikátnej hybridnej pamäťovej peny, ktorá ponúka stabilitu a vytvára úroveň komfortu, ktorá ďaleko presahuje úroveň bežných sedacích vakov.

Tento inovatívny dizajn a komfort predstavuje novú éru sedacích vakov.

Súčasná kolekcia tkanín je mäkká a dodáva pohodlie Vášmu domovu.

Pokiaľ hľadáte tkaninu, ktorá je určite jednou z najlepších na trhu, potom zamat  je presne to, čo hľadáte. Zamat neohrozuje trvanlivosť alebo komfort. Vyrobené z vysoko kvalitnej, super jemnej tkaniny, kde budete mať pocit, ako by ste sa rozplynuli priamo dovnútra sedacieho vaku. Ak hľadáte odvážny, jasný a neuveriteľne pohodlný luxusný sedací vak, tak ten v zamatovom prevedení je tá správna cesta pre Vás.     

Keby všetky voľby v živote boli take jednoduché...

Vonkajšia látka 100% polyester,

Výplň – hybrid pamäťová pena: 80% polyesteru 20% bavlny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia