Kategórie
 
 
 
 
 

Sedací vak Vetsak - zamat medium karamelový

Čo odlišuje sedací vak vetsak odlišuje od ostatných sedacích vakov? Kvalita použitých materiálov a najmä našich náplní. Flexibilná a jemná penová náplň sa optimálne prispôsobí vášmu telu a zaručuje dokonalý komfort sedenia. Kryt Velvet v zamatovom vzhľade
Kód produktu:VSMCBVE04
Výrobca:Výrobca 3
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Vaša cena: 249,92 € bez DPH
299,90 € s DPH


Zavolajte nám
+421 948 282 499

Predstavujeme Vám vrchol našej ponuky sedacích vakov a to luxusné sedacie vaky značky Vetsak – Cape Town, ktoré Vám zaručia nezabudnuteľný komfort s jedinečnou výplňou. Tieto luxusné sedacie vaky sú toriž vyrobené z unikátnej hybridnej pamäťovej peny – Hybrid Memory Foam.

Vďaka revolučnej výplni Hybrid Memory Foam sa vytvorila nová generácia trvalo udržateľných sedacích vakov. Mäkší, jemnejší a silnejší ako kedykoľvek predtým. Nová vylepšená hybridná pamäťová pena sa flexibilne prispôsobí akémukoľvek telu a dosiahne nové dimenzie v pohodlí sedenia. 

Dosiahli sme to čo mnohý skúšali už dávno pred nami...

Súčasnákolekcia tkanín z ktorých sú vyrobené naše sedacie vaky je mäkká a dodáva pohodlie Vášmu domovu.

Pokiaľ hľadáte tkaninu, ktorá je určite jednou z najlepších na trhu, potom zamat  je presne to, čo hľadáte. Zamat neohrozuje trvanlivosť alebo komfort. Vyrobené z vysoko kvalitnej, super jemnej tkaniny, kde budete mať pocit, ako by ste sa rozplynuli priamo dovnútra sedacieho vaku. Ak hľadáte odvážny, jasný a neuveriteľne pohodlný luxusný sedací vak, tak ten v zamatovom prevedení je tá správna cesta pre Vás.     

Vonkajšia látka 100% polyester,

Výplň – hybrid pamäťová pena: 80% polyesteru 20% bavlny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia