Kategórie
 
 
 
 
 

Sedací vak Vetsak - zamat medium krémový

Čo odlišuje sedací vak vetsak odlišuje od ostatných sedacích vakov? Kvalita použitých materiálov a najmä našich náplní. Flexibilná a jemná penová náplň sa optimálne prispôsobí vášmu telu a zaručuje dokonalý komfort sedenia. Kryt Velvet v zamatovom vzhľade
Kód produktu:SAMET/M/K1
Výrobca:Výrobca 3
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Vaša cena: 249,92 € bez DPH
299,90 € s DPH


Zavolajte nám
+421 948 282 499

Sme hrdína to, že Vám môžeme predstaviť vrchol našej ponuky sedacích vakov - luxusnésedacie vaky značky Vetsak. Tieto Sedacie vaky Vám zaručia nezabudnuteľnýkomfort s jedinečnou výplňou. Tajomstvo spočíva v tom, že sedacie vaky súvyrobené z unikátnej hybridnej pamäťovej peny, ktorá ponúka stabilitua vytvára úroveň komfortu, ktorá ďaleko presahuje úroveň bežných sedacíchvakov.

Tentoinovatívny dizajn a komfort predstavuje novú éru sedacích vakov.

Luxusnésedacie vaky Vetsak ponúkajú odnímateľný a umývateľný poťah, ktorý zaručuje dlhotrvajúcu kvalitu avýdrž

Súčasnákolekcia tkanín je mäkká a dodáva pohodlie Vášmu domovu

Pokiaľ hľadáte tkaninu, ktorá je určite jednou z najlepších na trhu, potom zamat  je presne to, čo hľadáte. Zamat neohrozuje trvanlivosť alebo komfort. Vyrobené z vysoko kvalitnej, super jemnej tkaniny, kde budete mať pocit, ako by ste sa rozplynuli priamo dovnútra sedacieho vaku. Ak hľadáte odvážny, jasný a neuveriteľne pohodlný luxusný sedací vak, tak ten v zamatovom prevedení je tá správna cesta pre Vás.     

Vonkajšia látka 100% polyester,

Výplň – hybrid pamäťová pena: 80% polyesteru 20% bavlny

 Designod Ryana Buda v Kapskom Meste...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia