Kategórie
 
 
 
 
 

Jedálenský stôl FLY - 180 cm

V dnešnej uponáhľanej dobe sa čím ďalej tým menej stretávame pri spoločnom jedle. Čo nie je dobré, pretože spoločný čas strávený pri obedoch alebo večeriach tvorí opornú chrbticu rodinného života.
Kód produktu:FLY/180
Vaša cena: 1.054,17 € bez DPH
1.265,00 € s DPH


V dnešnej uponáhľanej dobe sa čím ďalej tým menej stretávame pri spoločnom jedle. Čo nie je dobré, pretože spoločný čas strávený pri obedoch alebo večeriach tvorí opornú chrbticu rodinného života. Ale ako to napraviť ? Prvým krokom k spoločnýmchvíľam, je mať ideálne miesto, pri ktorom sa môžete stretávať – základom, jemať dobrý stôl.

Stôl FLY je k takýmto udalostiam predurčený. Jehoširoká vrchná doska je sama o sebe stimulom, ktorý láka k spoločným rodinnýmaktivitám. Jedálenský Stôl FLY - 180 cm je nádherný kus nábytku – komplexný, dizajnový,vyvážený. Funguje nie len esteticky ale aj prakticky. Kombinuje v sebe minimalizmus(hladká a pevná drevená vrchná doska) s odvážnymi prvkami (nohystola). Dizajn stola FLY je vhodný do akejkoľvek jedálne a pri spoločných aktivitách Vám vždy poskytne maximálnepohodlie a príjemné posedenie.

Rozmery:

Dĺžka:180 cm

Výška:74 cm

Šírka:100 cm

Podrobnosti:

Konštrukcia:kov potiahnutý práškovou farbou

Vrchná doska: dubové lakované preglejky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia