Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradná sedacia súprava JAVA II.

záhradná hliníková súprava JAVA
Kód produktu:JAVAII
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Farby čalúnenia: antracit, Farba rámu: Sivá: 3.440,83 € bez DPH
4.129,00 € s DPH


Zavolajte nám
+421 948 282 499

Záhradná sedacia súprava  Java má typický dizajn. Dizajn s nízkym lehátkom je inšpirovaný populárnou zostavou SUNS Java. Rám je  vyrobený z odolného hliníka, ktorý je k dispozícii v dvoch štýlových farbách. Použitie vysokokvalitných materiálov znižuje nároky na údržbu a môže zostať vonku po celý rok. Kĺzanie vankúša je zabezpečené vďaka inteligentnej slučke a drevenej tyči v operadle čím zostanú pevne na svojom mieste. Okrem toho sú operadlá pohyblivé, čím vzniká možnosť rôzneho nastavenia nastavenia. Týmto spôsobom môžete vytvoriť ideálnu sedaciu súpravu pre každú situáciu
Hliníkový rám má vrstvu Matt White alebo Matt Royal Grey pre dodatočnú odolnosť voči poveternostným vplyvom a predĺženú životnosť. Využívame certifikovaný teak. Tento druh dreva je široko používaný v záhradnom nábytku a je silný, odolný voči poveternostným vplyvom a tiež odolný. V priebehu rokov bude teak prechádzať do prirodzene teplej šedej. Vankúšiky sú vodoodpudivé a ľahko sa čistia.

 

 

Táto sada je k dispozícii vo veľkom prostredí s 3-miestnou pohovkou s bočným stolom, 2-miestnou pohovkou s bočným stolom, rohovou pohovkou a zodpovedajúcim salónikom alebo malým nastavením s 2 x sedačkou.

Štandardné nastavenie 4 diely:
Dĺžka x šírka: 248 x 248 cm
Výška: 77 cm
Výška sedadla: 38 cm


2-miestna pohovka s bočným stolom:
Dĺžka x šírka: 172 x 76 cm
Výška: 77 cm
Výška sedadla: 38 cm

Rohový kus:
Dĺžka x šírka: 76 x 76 cm
Výška: 77 cm
Výška sedadla: 38 cm

konferenčný stolík:
Dĺžka x šírka: 71 x 71 cm
Výška: 17 cm

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia