Kategórie
 
 
 
 
 

Ochranný kryt/box na čalúnenie 80X80X60CM

► Podrobnosti o produkte:✓ Priedušný materiál AeroCover® je vodotesný, znižuje kondenzáciu a znižuje pravdepodobnosť tvorby plesní✓ Materiál - pevný a ľahký polyester RIPSTOP,✓ Jednoducho sa používa a zaberá málo miesta po zložení✓ Má šnúru s dvoma koncov
Kód produktu:7900
Výrobca:VIMINE
Vaša cena: 41,67 € bez DPH
50,00 € s DPH


► Podrobnosti o produkte:

✓Priedušný materiál AeroCover® je vodotesný, znižuje kondenzáciu a zabraňuje rastu plesní.
✓Materiál - pevný a ľahký polyester RIPSTOP,
✓Jednoducho sa používa a zaberá málo miesta po zložení
✓ Má šnúru s dvoma koncovkami na zabezpečenie pevného stiahnutia a upevnenia,
✓Súprava obsahuje praktický úložný vak, do ktorého si môžete kryt odložiť, keď ho nepoužívate.

Kryty pre záhradný nábytok AeroCover dodávame v rôznych tvaroch a rozmeroch a môžete ich použiť na širokú škálu zostáv v rôznych tvaroch a veľkostiach. Pre rohové sedačky ponúkame kryty v tvare L alebo sady rohov.

► Kryty pre záhradné dáždniky 
Jedným z najdôležitejších prvkov na ochranu pred slnkom a niekedy aj proti dažďu vo vašej záhrade je dáždnik. Dáždniky potrebujú ochranu pred nečistotami a vyblednutím, keď sa nepoužívajú. Plášte dáždnika AeroCover redukujú kondenzáciu a zabraňujú plesni na kryte dáždnika. Keď používate systém AeroCover, vaše slnečnčníky získajú dlhšiu životnosť pred vyblednutím a nezratným znečistotením.  

► Ochranné kryty na gril
Vďaka krytu na gril vaše zariadenie bude vždy vyzerať ako nové. Ochranné kryty na gril AeroCover chránia pred nečistotami a dažďom, znižujú kondenzáciu a znižujú riziko korózie. AeroCover ponúka univerzálne kryty pre všetky typy grilov - uhlie aj plyn.

► Obaly na uloženie vankúšov
Uložte vankúše z vašich záhradných zostáv ľahko vďaka priedušným krytom AeroCover. Vďaka nim budú vaše vankúše udržiavať čistú a vhodnú ochranu pred nečistotami a plesňami. Aerover ponúka ochranné vaky pre malé vankúše a väčšie sedadlá a chrbtové vankúše zo záhradných setov.

Priedušný materiál AeroCover® je vodotesný, znižuje kondenzáciu a zabraňuje
rastu plesní, silný a ľahký polyester RIPSTOP.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia