Kategórie
 
 
 
 
 

Ochranný kryt na plynový záhradný gril M

► Ochranné kryty na gril.Vďaka krytu na gril vaše zariadenie bude vždy vyzerať ako nové. Ochranné kryty na gril AeroCover chránia pred nečistotami a dažďom, znižujú kondenzáciu a znižujú riziko korózie.
Kód produktu:7852
Výrobca:VIMINE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Vaša cena: 65,00 € bez DPH
78,00 € s DPH


► Podrobnosti o produkte:

✓ Priedušný materiál AeroCover® je vodotesný, znižuje kondenzáciu a zabraňuje tvorbe plesní.
✓ Materiál - pevný a ľahký polyester RIPSTOP.
✓ Jednoducho sa používa a zaberá málo miesta po zložení.
✓ Má šnúru s dvoma koncovkami na zabezpečenie pevného stiahnutia a upevnenia,
✓ Súprava obsahuje praktický úložný vak, do ktorého si môžete kryt odložiť, keď ho nepoužívate.

Kryty pre záhradný nábytok AeroCover dodávame v rôznych tvaroch a rozmeroch a môžete ich použiť na širokú škálu zostáv v rôznych tvaroch a veľkostiach. Pre rohové sedačky ponúkame kryty v tvare L alebo sady rohov.

► Kryty pre záhradné dáždniky 
Jedným z najdôležitejších prvkov na ochranu pred slnkom a niekedy aj proti dažďu vo vašej záhrade je dáždnik. Dáždniky potrebujú ochranu pred nečistotami a vyblednutím, keď sa nepoužívajú. Plášte dáždnika AeroCover redukujú kondenzáciu a zabraňujú plesni na kryte dáždnika. Keď používate systém AeroCover, vaše slnečnčníky získajú dlhšiu životnosť pred vyblednutím a nezratným znečistotením.  

► Ochranné kryty na gril
Vďaka krytu na gril vaše zariadenie bude vždy vyzerať ako nové. Ochranné kryty na gril AeroCover chránia pred nečistotami a dažďom, znižujú kondenzáciu a znižujú riziko korózie. AeroCover ponúka univerzálne kryty pre všetky typy grilov - uhlie aj plyn.

► Obaly na uloženie vankúšov
Uložte vankúše z vašich záhradných zostáv ľahko vďaka priedušným krytom AeroCover. Vďaka nim budú vaše vankúše udržiavať čistú a vhodnú ochranu pred nečistotami a plesňami. Aerover ponúka ochranné vaky pre malé vankúše a väčšie sedadlá a chrbtové vankúše zo záhradných setov.

Priedušný materiál AeroCover® je vodotesný, znižuje kondenzáciu a zabraňuje
tvorbe plesní, pevný a ľahký polyester RIPSTOP.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia