Kategórie
 
 
 
 
 
Vyberte si z ponuky

Retro nábytok

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Rozkladacia pohovka Gauč Jeans
NovinkaAkciaTop

Rozkladacia pohovka Gauč Jeans

278,00 € 264,10 €
Rozkladacia pohovka Gauč Blau
NovinkaAkciaTop

Rozkladacia pohovka Gauč Blau

247,00 € 234,50 €
Rozkladacia pohovka Gauč Grau
NovinkaAkciaTop

Rozkladacia pohovka Gauč Grau

325,00 € 300,00 €

 
 

Retro nábytok do izby alebo jedálne

Každý má odlišné predstavy a nároky na vybavenie domu alebo bytu a samozrejme aj rozdielne rozmery obývacích izieb a jedální. Jednotlivé miestnosti sa líšia aj individuálnym dispozičným riešením, kde zohľadňujeme umiestnenie okien a dverí, svetové strany a pochopiteľne aj ostatný nábytok, ktorý chceme v priestore umiestniť. Pri výbere nábytku do obývacej izby, ako aj pri plánovaní jeho usporiadania musíte zvážiť, či očakávaný výsledok  bude v súlade s charakterom domácnosti. Môžeme mať záujem skôr o drevený nábytok, niekomu viacej vyhovuje niečo z kovu alebo sa rozhodneme napríklad pre nejaký exotický materiál ako je bambus, ratan alebo banánovník. Neoplatí sa kupovať jednotlivé výrobky do interiéru pod vplyvom dočasných emócií  a vybrať si niečo, čo sa mi momentálne páčili prípadne niečo čo je moderné. Namiesto toho je vždy vhodnejšie najprv sa uistiť, že konkrétny  kus ladí s ostatným zariadením v miestnosti. Ak sa to podarí dosiahnuť, bude byt vyzerať skvele aj po mnohých rokoch.

Retro nábytok v škandinávskom štýle

Tento typ nábytku, ktorý nájdete na stránke www.bamboo.sk má zaujímavú a jedinečnú podobu, a preto obohacuje každý priestor pridaním svojej nezameniteľnej pečate. Ponúkame drevené sedačky, rozkladacie pohovky, drevené kreslá aj drevené stoličky rôznych tvarov, rozmerov aj s možnosťou výberu vhodného čalúnenia. Ak sa rozprávame o drevenom nábytku, nemusíte mať obavu, že budete sedieť na tvrdom dreve a cítiť sa nepohodlne. Drevo spravidla tvorí len konštrukciu a všetko je obalené pohodlným čalúnením. Ak chcete správne zariadiť interiér, musíte však mať na pamäti, aby ste to nepreháňali s množstvom nábytku v miestnosti. Navrhnite si zariadenie tak aby sa obývacia izba nejavila prázdna, ale aby ste sa po nej mohli voľne pohybovať. Ak sa necítite dostatočne istí, že si vyberiete váš drevený nábytok do obývacej izby správne, môžete využiť pomoc profesionálneho interiérového dizajnéra.

Retro nábytok v remeselnej kvalite

Bez ohľadu na štýl nábytku, ktorý sa vám páči a o ktorý máte záujem, by ste sa mali ubezpečiť hlavne o jeho kvalite. Musíte mať istotu, že je vyrobený dôkladne, a že použité materiály zodpovedajú najvyšším požiadavkám. Nedoporučujeme šetriť tam, kde očakávate dlhoročné využitie. Ak si kúpite nábytok do obývacej izby len preto, že je lacný, pravdepodobne už za veľmi krátku dobu zistíte, že si ho veľmi dlho neužijete. Takéto výrobky sa spravidla rýchlo zničia. Drevený nábytok v škandinávskom štýle z našej ponuky je odolný a má kvalitné spracovanie. Vďaka tomu budú vaše interiéry vyzerať atraktívne a výsledkom vášho snaženia bude pohodlie na dlhú dobu. Nákup nábytku považujte za investíciu do svojho vlastného životného priestoru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia