Kategórie
 
 
 
 
 

Rozkladací gauč SCANDIC 2 os

Móda pre odvážne návrhy, prekvapivé riešenia a moderný dizajn pokračuje.Prinášame Vám nový moderný štýl nábytku, ktorý je charakteristický svojimijemnými a klasickými tvarmi a starostlivo vybranými farbami.
Kód produktu:SCANDIC/R/2 karbon ET95
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 21 dní
Farba dreva a výpletu: Natural, Látka RICH: Piesková ET22: 970,00 € bez DPH
1.164,00 € s DPH


Zavolajte nám
+421 948 282 499

Móda pre odvážne návrhy, prekvapivé riešenia a moderný dizajn pokračuje.Prinášame Vám nový moderný štýl nábytku, ktorý je charakteristický svojimijemnými a klasickými tvarmi a starostlivo vybranými farbami. Presne v tomtoduchu je navrhnutá Rozkladacia sedacia súprava SCANDIC 2 os, ktorá zahŕňa: dve pohovky (dvojlôžkovú a trojlôžkovú ), kreslo, pohovku a ležadlo. Dizajnéri sedacej sérieSCANDIC chceli svojim návrhom apelovať na milovníkov klasickej formy v modernomprevedení. Elegancia súpravy sa môže naplno prejaviť v jej správnom usporiadanía vo výbere odtieňu čalúnenia.

Štýlovosť a funkčnosť.

Mäkká, flexibilná polyuretánovávýplň Vám zabezpečí dokonalý komfort zo sedenia, čalúnenie je príjemné na dotykno zároveň extrémne odolné. Sedaciu súpravu SCANDIC možno zostaviť zjednotlivých kusov tak, aby plne vyhovovala Vašim predstavám a potrebám.Zaujímavým riešením usporiadania jednotlivých častí súpravy SCANDIC–predstavuje ležadlo SCANDIC v barokovom štýle, ktoré  v kombinácii s gaučom a kreslom SCANDICvytvoria z Vašej obývacej miestnostioázu pohodlia a relaxu. 

Rozmery:

Výška:  92 cm 

Výška sedu: 47 cm

Šírka: 151 cm

Hĺbka. 82 cm

Hĺbka sedu: 60 cm

Podrobnosti:

Sedadlo: tkanina

Konštrukcia. drevo

Povrchová úprava: tkanina, 100% polyester

Výplň: vysoko-elastická pena

Rozkladacia: áno

Rozmery rozkladacej časti: 113 x 180 cm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia