Kategórie
 
 
 
 
 

Sedací vak BASIC - nábytkárska textília

Pohodlný sedací vak BASIC – predstavuje prvý sedací vak, ktorý sme pre vás vytvorili. Od toho dňa už ubehlo veľa času, veľa vecí sa zmenilo, sedací vak BASIC ale ostal rovnaký. Pýtate sa prečo? Lebo je jednoducho fantastický.
Kód produktu:BASIC/NT-9
Výrobca:Výrobca 1
Vaša cena: 102,42 € bez DPH
122,90 € s DPH


 

Tento sedací vak, ako už naznačuje aj jeho názov bol navrhnutý tak aby vám bol každodennou oporou – doslova. BASIC nepredstavuje len sedací vak, stane sa vaším tichým pomocníkom a členom rodiny. S jeho ušľachtilou jednoduchosťou a maximálnym poskytovaným pohodlím sa večery pri pozeraní filmov so sedacím vakom BASIC stanú niečím neopakovateľným. Sedací vak BASIC je vďaka svojím rozmerom zároveň veľmi spratný, a je ideálnou voľbou pre tých, ktorý doma nemajú až toľko miesta nazvyš. Je jednoducho najlepší, a verte mi, že keď ho uvidíte, jednoducho si ho zamilujete. Keďže je tento vak tak obľúbený u našich zákazníkov, rozhodli sme sa vyrábať ho v 4 rôznych materiáloch – aby mohol naozaj splniť všetky vaše požiadavky.


Poťahová látka

Materiál nábytkárska textília je nie len veľmi odolný, zároveň je jeho čistenie nekonečne jednoduché – jednoducho sedací vak vyzlečte a vonkajší obal hoďte do práčky a nastavte program na 30°. Široká paleta farieb Vám umožní vybrať si sedací vak, ktorý bude dokonale ladiť práve s Vaším interiérom.


Rozmery: 100 x 80 x 50 cm 

 

Materiál: 100% PE

Odolnosť voči oderu: 42.000

Čistenie: dá sa vyprať pri 30 C


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia