Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradný slnečník ​​​​​​FALCON T¹ 2,5 X 2,5 M

Elegantný záhradný dáždnik Falcon T¹. Ostré slnko môže efektívne potlačiť radosť a odradiť vás od toho, aby ste boli na voľnom priestranstve.
Kód produktu:7091E/6254
Výrobca:VIMINE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Farby slnečníka: Taupe, Hmotnosť podstavy: 120kg, Farba rámu: Antracit: 622,50 € bez DPH
747,00 € s DPH


Umiestnením záhradného dáždnika do záhrady alebo na terasu budete nielen chránení pred poveternostnými podmienkami, ale aj zabezpečíte si aj vkusnú dekoráciu priestoru. Objavte záhradný slnečník Falcon T¹ a vychutnajte si krásne počasie napriek pražiacemu slnku!

Radosť prichádza z leta. Záhradný dáždnik Falcon T? je navrhnutý tak, aby harmonicky kombinoval funkčné a funkčné hodnoty. Môžete vkusne doplniť vaše záhradné usporiadanie výberom z okrúhlych a štvorcových modelov, ktoré sú k dispozícii v niekoľkých farebných možnostiach Široká strecha s priemerom 2,5 m x 2,5 m dokáže úspešne schovať aj veľkú sadu nábytku, čo vám umožní vychutnať si možnosti domáceho prostredia za každého počasia. Stabilná, odolná hliníková pätka sa môže voľne otáčať o 360 stupňov, nastavením miesta zatienenia bez toho, aby ste museli premiestňovať konštrukciu. K dáždniku je možné doobjednať ochranný kryt ktorý ho bude chrániť aj v zime.
stabilitu zabezpečuje 120 kg a 150kg podstavec


Farby: 


Falcon T¹ záhradný slnečník = synonymum kvality. Záhradný dáždnik Falcon T¹ je model s výnimočne vysokými estetickými a funkčnými vlastnosťami. Vyrobený z polyesteru potiahnutého polyuretánom, je odolný voči prachu a vode. Hliníkový rám zaručuje trvanlivosť a stabilitu. Pozornosť na detail a remeselné spracovanie je zrejmá v každom detaile.

Klasický dáždnik so širokým rozsahom. Falcon T1 je osvedčený, vysokokvalitný dáždnik, ktorý už mnoho rokov úspešne nájde svoje miesto v tisícoch záhrad v celej Európe. Dáždnik má hliníkovú nohu, vďaka čomu ho môžete ľahko otočiť o 360 stupňov. Týmto spôsobom môžeme vždy nastaviť tieňovanie bez toho, aby sme museli presunúť základňu na iné miesto. Hliníkové odliatky sú zárukou spoľahlivosti počas niekoľkých rokov používania.

Záhradný dáždnik Falcon T¹ je model s výnimočne vysokými estetickými a funkčnými vlastnosťami. Vyrobený z polyesteru potiahnutého polyuretánom, je odolný voči prachu a vode. Hliníkový rám zaručuje trvanlivosť a stabilitu. Pozornosť na detail a remeselné spracovanie je zrejmá v každom detaile.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia