Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradný slnečník ​​FALCON T² 2.7M X 2.7M

Sme radi, že Vám môžeme predstaviť absolútny bestseller medzi záhradnými slnečníkmi, ktoré sú k dispozícii v oblasti záhradneho nábytku - to je Falcon T², vybavenie záhrady prispôsobené očakávaniam najnáročnejších zákazníkov.
Kód produktu:7093E/6254
Výrobca:VIMINE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Farby slnečníka: Taupe, Hmotnosť podstavy: 120kg, Farba rámu: Antracit: 698,33 € bez DPH
838,00 € s DPH


Obohaťte svoju záhradu alebo terasu s detailom dizajnéra, nikdy nehoriace slnko alebo letné mrholenie vás nezatvorí v štyroch stenách.

Záhradný dáždnik Falcon T² je perlou v kolekcii dáždnikov. Je to nielen vynikajúca ochrana, v horúcich dňoch poskytuje tieň a bariéru pre dážď, prináša do domácnosti aj skutočný luxus. Poskytuje efektívnu ochranu nad vašou obľúbenou sadou záhradného nábytku vám umožní ľahko a rýchlo vytvoriť elegantnú, očarujúcu auru priamo z luxusného prímorského letoviska. Vďaka širokému spektru modelov, ktoré sa líšia tvarom a farbou, jemne zdokonaľujete hodnotu vášho priestoru dáždnikom v harmonizujúcom štýle. Čo zvlášť rozlišuje záhradný dáždnik Falcon T² je možnosť pokročilého nastavenia - môžete ho otočiť o 360 stupňov a nakloniť sa akýmkoľvek smerom bez toho, aby ste museli presunúť celú konštrukciu.Stabilitu  zabezpečuje 120 kg a 150kg  spodná podstava 


Farby:Falcon T² je moderné zariadenie vyrobené na základe najvyšších štandardov. Rám dáždnika je vyrobený z hliníka odolného proti korózii a odolnému voči poveternostným vplyvom. Hlavica je vyrobená z polyesteru potiahnutého polyuretánom, odolný voči prachu a vode. Výberom záhradného dáždnika Falcon T² si vyberiete luxusný výrobok najvyššej kvality, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. 

Funkčnosť, technológia a jednoduchosť používania robia Falcon T² najlepším predajcom v našej zbierke. Falcon T² sa môže otáčať a nakláňať ľubovoľným smerom. 

 

Rám dáždnika je vyrobený z hliníka odolného proti korózii a odolnému voči poveternostným vplyvom. Hlavica je vyrobená z polyesteru potiahnutého polyuretánom, odolný voči prachu a vode.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia