Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradný slnečník Challenger T2 GLOW 3x3m

​Záhradný slnečník Challenger T2 v sebe spája štýl a luxus a sú navrhnuté s dôrazom na najmenšie detaily. Rozmer 3 x 3 m
Kód produktu:7125E/6254
Výrobca:VIMINE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Farby slnečníka: Taupe, Hmotnosť podstavy: 120kg, Farba rámu: Antracit: 1.040,00 € bez DPH
1.248,00 € s DPH
Záhradný slnečník Challenger T2  predstavuje perlu našej kolekcie. Je stelesneným dokonalej ochrany pred vonkajšími vplyvmi počasia ale zároveň vnáša do priestoru nádych luxusu. Vrchná krycia časť je dostpuná štvorec (3x3 metre) .   Vďaka jeho veľkosti hravo „zakryje“ väčšie plochy a bude chrániť Vás aj Váš nábytok pred náhlymi zmenami počasia. Manipulácia so slnečníkom Challenger T2 je naozaj jednoduchá. Kolekcia slnečníkov Challenger T2 prináša možnosť pokročilej regulácie – nohu slnečníku môžete vďaka rotátoru otočiť o 360 stupňov, zároveň Vám nová technológia umožňuje nakláňať vrchný kryt ľubovoľným smerom. Zároveň jeho hliníková konštrukcia a 120 kg a 150kg podstava zaručujú jeho stabilitu a trvanlivosť.
Všetko pohodlie Challenger T2 v kombinácii s moderným a atmosférickým LED osvetlením. Teplo biele osvetlenie je integrované do rebier a môže svietiť aj smerom nahor a nadol. To všetko sa dá ľahko ovládať. Glow je bezšnúrový a má dve batérie s nabíjačkou.

Záblesk Challenger T2 sa môže nekonečne otáčať, nakláňať a nakláňať. Dvojitý, bezstupňový sklopný mechanizmus je vybavený vnútorným priestorom z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený z liateho hliníka. V kombinácii s LED osvetlením si môžete vychutnať vonku ešte dlhšie počas krásneho letného dňa.
Farby: 


Rad slnečníkov Challenger predstavuje modely, ktoré sú charakteristické zvýšenou kvalitou a funkčnosťou. Vrchný kryt je z polyesteru potiahnutého polyuretánom – takže je odolný voči vode a prachu. Hliníkový rám bol zväčšený a spevnený na hrúbku 86x53 mm, čo zaručuje lepšiu stabilitu a trvanlivosť rámu. Rukovať slnečníku bola taktiež zväčšená a na rozdiel od radu SolarFlex je odliata z hliníku. Dáždnikové rameno je vybavené špeciálnymi napínacími pružinami, ktoré dodávajú slnečníku väčšiu odolnosť a ochranu pred vetrom a zároveň zabezpečujú, že vrchný látkový kryt bude neustále v napnutom stave.   

Vrchný kryt je z polyesteru potiahnutého polyuretánom – takže je odolný voči vode a prachu.
Hliníkový rám bol zväčšený a spevnený na hrúbku 86x53 mm, čo zaručuje lepšiu stabilitu a trvanlivosť rámu.
Rukovať slnečníku bola taktiež zväčšená a na rozdiel od radu SolarFlex je odliata z hliníku.
Dáždnikové rameno je vybavené špeciálnymi napínacími pružinami, ktoré dodávajú slnečníku väčšiu odolnosť a ochranu pred vetrom a zároveň zabezpečujú, že vrchný látkový kryt bude neustále v napnutom stave.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia