Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradný slnečník Challenger T2 GlOW ø3,5

​Záhradný slnečník Challenger T2 v sebe spája štýl a luxus a sú navrhnuté s dôrazom na najmenšie detaily.
Kód produktu:7126E/6254
Výrobca:VIMINE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Farby slnečníka: Taupe, Hmotnosť podstavy: 120kg, Farba rámu: Antracit: 1.040,00 € bez DPH
1.248,00 € s DPH
Záhradný slnečník Challenger T2  predstavuje perlu našej kolekcie. Je stelesneným dokonalej ochrany pred vonkajšími vplyvmi počasia ale zároveň vnáša do priestoru nádych luxusu. Vrchná krycia časť je dostpuná ø3,5m .   Vďaka jeho veľkosti hravo „zakryje“ väčšie plochy a bude chrániť Vás aj Váš nábytok pred náhlymi zmenami počasia. Manipulácia so slnečníkom Challenger T2 je naozaj jednoduchá. Kolekcia slnečníkov Challenger T2 prináša možnosť pokročilej regulácie – nohu slnečníku môžete vďaka rotátoru otočiť o 360 stupňov, zároveň Vám nová technológia umožňuje nakláňať vrchný kryt ľubovoľným smerom. Zároveň jeho hliníková konštrukcia a 120 kg a 150kg podstava zaručujú jeho stabilitu a trvanlivosť.
Všetko pohodlie Challenger T2 v kombinácii s moderným a atmosférickým LED osvetlením. Teplo biele osvetlenie je integrované do rebier a môže svietiť aj smerom nahor a nadol. To všetko sa dá ľahko ovládať. Glow je bezšnúrový a má dve batérie s nabíjačkou.

Záblesk Challenger T2 sa môže nekonečne otáčať, nakláňať a nakláňať. Dvojitý, bezstupňový sklopný mechanizmus je vybavený vnútorným priestorom z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený z liateho hliníka. V kombinácii s LED osvetlením si môžete vychutnať vonku ešte dlhšie počas krásneho letného dňa.
Farby: 


Rad slnečníkov Challenger predstavuje modely, ktoré sú charakteristické zvýšenou kvalitou a funkčnosťou. Vrchný kryt je z polyesteru potiahnutého polyuretánom – takže je odolný voči vode a prachu. Hliníkový rám bol zväčšený a spevnený na hrúbku 86x53 mm, čo zaručuje lepšiu stabilitu a trvanlivosť rámu. Rukovať slnečníku bola taktiež zväčšená a na rozdiel od radu SolarFlex je odliata z hliníku. Dáždnikové rameno je vybavené špeciálnymi napínacími pružinami, ktoré dodávajú slnečníku väčšiu odolnosť a ochranu pred vetrom a zároveň zabezpečujú, že vrchný látkový kryt bude neustále v napnutom stave.   

Vrchný kryt je z polyesteru potiahnutého polyuretánom – takže je odolný voči vode a prachu.
Hliníkový rám bol zväčšený a spevnený na hrúbku 86x53 mm, čo zaručuje lepšiu stabilitu a trvanlivosť rámu.
Rukovať slnečníku bola taktiež zväčšená a na rozdiel od radu SolarFlex je odliata z hliníku.
Dáždnikové rameno je vybavené špeciálnymi napínacími pružinami, ktoré dodávajú slnečníku väčšiu odolnosť a ochranu pred vetrom a zároveň zabezpečujú, že vrchný látkový kryt bude neustále v napnutom stave.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia