Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradný slnečník ​​​​​​FALCON T¹ Ø3M

​Elegantný záhradný dáždnik Falcon T¹. Ostré slnko môže efektívne potlačiť radosť a odradiť vás od toho, aby ste boli na voľnom priestranstve.
Kód produktu:7088E/6254
Výrobca:VIMINE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Farby slnečníka: Taupe, Hmotnosť podstavy: 120kg, Farba rámu: Antracit: 622,50 € bez DPH
747,00 € s DPH


Radosť prichádza z leta. Záhradný dáždnik Falcon T? je návrhnutý tak, aby harmonick kombinoval funkčné aj estetické hodnoty. Môžete vkusne doplniť vaše záhradné sedenie výberom z okrúhlych a štvorcových modelov, ktoré sú k dispozícii v niekoľkých farebných možnostiach široká strecha s priemerom 3 m môže úspešne schovať aj veľkú sadu nábytku na vasšej terase, čo vám umožní vychutnať si možnosti domáceho prostredia za každého počasia. Stabilná, odolná hliníková pätka sa môže voľne otáčať o 360 stupňov, nastavením miesta zatienenia bez toho, aby ste museli premiestňovať konštrukciu. Navyše si môžete k dáždniku dokúpiť kryt, ktorý chráni váš obľúbený dáždnik počas zimy.
Stabilitu zabezpečí 120kg  a 150kg podstavec


Farby: 


Falcon T? záhradný dáždnik - synonymum kvality. Záhradný dáždnik Falcon T1 je model s výnimočne vysokými estetickými a funkčnými vlastnosťami. Vyrobený z polyesteru potiahnutého polyuretánom, je odolný voči prachu a vode. Hliníkový rám zaručuje trvanlivosť a stabilitu rámu. Pozornosť na detail a remeselné spracovanie je zrejmé v každom detaile. 

Klasický dáždnik so širokým rozsahom. Falcon T je osvedčený, vysokokvalitný dáždnik, ktorý už mnoho rokov úspešne nájde svoje miesto v tisícoch záhrad po celej Európe. Dáždnik má hliníkovú nohu, vďaka čomu ho môžete ľahko otočiť o 360 stupňov. Týmto spôsobom môžeme vždy nastaviť tieňovanie bez toho, aby sme museli presunúť základňu na iné miesto. Hliníkové odliatky sú zárukou spoľahlivosti počas niekoľkých rokov používania.

Záhradný dáždnik Falcon T1 je model s výnimočne vysokými estetickými a funkčnými vlastnosťami. Vyrobený z polyesteru potiahnutého polyuretánom, je odolný voči prachu a vode. Hliníkový rám zaručuje trvanlivosť a stabilitu rámu. Pozornosť na detail a remeselné spracovanie je zrejmé v každom detaile. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia