Kategórie
 
 
 
 
 

Taburetka GUSTAV

Meno Gustáv je nielen silné germánske meno ale podľa definície symbolizuje silného muža, ktorý má slávu, poslušnosť a silu.
Kód produktu:GUSTAV TAB
141,67 € bez DPH
170,00 € s DPH


Meno Gustáv je nielen silné germánske meno ale podľa definície symbolizuje silného muža, ktorý má slávu, poslušnosť a silu. Nie je náhoda, že sme takto pomenovali naše kreslo. Je vynikajúcou voľbou sedenia pre tých, ktorí túžia po stabilite, pohodlí, istote a pokoji. Kreslo GUSTAV má v sebe zakomponované prvky kráľovskej elegancie  a je vhodné ako pre domovy seniorov, tak prakticky pre každého, kto má chuť relaxovať ... ako kráľ.

Kreslo GUSTAV je navrhnuté najlepšími dizajnérmi a vytvorené poľským tímom talentovaných odborníkov. Trvanlivé a rafinované detaily vytvárajú jedinečnosť a pohodlnosť kresla GUSTAV. Vďaka kvalitným materiálom z ktorých je vytvorené slúži svojim majiteľom po mnoho rokov. Kreslo GUSTAV sa dokonale prispôsobí takmer každému interiéru, k tejto jeho vlastnosti dopomáha aj fakt, že sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach.

Pozor! Vyberte si farbu, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Cena závisí od typu vybraného materiálu.

Drevená konštrukcia môže byť vyrobená v rôznych farebných prevedeniach a to : prírodné - svetlé drevo, orech - tmavé drevo, biele a čierne.

Rozmery:

Výška: 39 cm

Šírka: 44 cm 

Hĺbka: 44 cm

Podrobnosti:

Sedadlo: tkanina

Konštrukcia: drevo

Povrchová úprava: tkanina, 100% polyester

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia