Kategórie
 
 
 
 
 

Sedací vak Vetsak - velúr medium platinový

Čo odlišuje sedací vak vetsak odlišuje od ostatných sedacích vakov? Kvalita použitých materiálov a najmä našich náplní. Flexibilná a jemná penová náplň sa optimálne prispôsobí vášmu telu a zaručuje dokonalý komfort sedenia.
Kód produktu:VSMCBCV12
Výrobca:VIMINE
Vaša cena: 324,92 € bez DPH
389,90 € s DPH


Predstavujeme Vám vrchol našej ponuky sedacích vakov a to luxusné sedacie vaky značky Vetsak – Cape Town. Sedacie vaky Vám zaručia nezabudnuteľný komfort s jedinečnou výplňou. Tieto luxusné sedacie vaky sú vyrobené z unikátnej hybridnej pamäťovej peny – Hybrid Memory Foam. 

Vďaka revolučnej výplni Hybrid Memory Foam sa vytvorila nová generácia trvalo udržateľných sedacích vakov. Mäkší, jemnejší a silnejší ako kedykoľvek predtým. Nová vylepšená hybridná pamäťová pena sa flexibilne prispôsobí akémukoľvek telu a dosiahne nové dimenzie v pohodlí sedenia.

Dosiahli sme dokonalosť v segmente sedacích vakov

Luxusný Velúr, tkanina kráľov, je dlhoročným príkladom elegancie, kvality a trvanlivosti už od 18. storočia. Použitím len tých najkvalitnejších materiálov a ručne vybraných Velúrových tkanín, ktoré sa dodávajú v rôznych bohatých, dekadentných farbách, sme dosiahli eleganciu a luxus sedacích vakov. Krémová a zamatová štruktúra je nielen neuveriteľne mäkká, ale aj pôsobivo silná.

Vonkajšia látka: 98% Polyester 2% Ostatné

Vnútorná výplň: 80% polyester 20% bavlny

Oderu vzdornosť: 30.000 cyklov

Hmotnosť: 510 g / m²

Starostlivosť: Možno prať v práčke pri teplote 30 ° C

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia