Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradná sedacia súprava CORFU II.

Táto exteriérová sedacia súprava je určená pre každého milovníka leta a leňošenia na záhrade či terase. Odložte všetky nepohodlné kreslá a umelé neforemné  stoličky!
Kód produktu:CORFU/VEK/II
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7 dní
Vaša cena: 2.255,83 € bez DPH
2.707,00 € s DPH


Táto exteriérová sedacia súprava je určená pre každého milovníka leta a leňošenia na záhrade či terase. Odložte všetky nepohodlné kreslá a umelé neforemné  stoličky! Doprajte si kúsok luxusu a pretvorte svoju záhradu na súkromné relaxačné centrum pre seba a svojich blízkych. Jemné, veľké vankúše, vysoké „tučné“ podsedáky v kombinácii s jedinečným dizajnom tejto sedacej súpravy a s odolnou konštrukciou poskytnú vášmu odpočinku ten najvyšší komfort, ktorému na kráse a funkčnosti neuberie ani premenlivé počasie a poveternostné vplyvy. 

Sedacia súprava CORFU VEĽKÁ sa skladá z dvoch dvojmiestnych pohoviek (ľavej a pravej), stredového dielu (s ktorým môžte voľne manipulovať - umožní Vám predĺžiť tú stranu sedacej súpravy, ktorú potrebujete, alebo ho jednoducho môžte použiť samostatne, ako kreslo), z rohu a veľkého stolíku.  Táto sedacia súprava sa dá kombinovať s menším  stolíkom CORFU alebo s rozkladacím stolíkom CORFU SUNS. Rám sedacej súpravy je z tvrdého eukalyptového dreva. Výplet tvorí odolné polypropylénové vlákno v šedom odtieni. Sada je odolná voči poveternostným podmienkam a ľahko sa čistí. Stolík je vyrobený z odolného kameňa - tento tvrdý plast má dlhú životnosť a je odolný voči UV žiareniu. Hydrofóbne vankúše sú veľmi pohodlné.

 

Rozmery:

- Sedacia súprava do L:

Rozmery sedacej súpravy: šírka: 205 cm x dĺžka: 265 cm x výška: 82 cm

Rozmery jednotlivých dielov:

  • ľavá strana: 205 cm 
  • pravá strana: 205 cm
  • stredový diel: 60 cm - voľne modulovateľný
  • šírka: 75 cm
  • výška sedacej súpravy: 82 cm 
  • výška sedu: 45 cm

- Stolík veľký:

  • šírka a dĺžka: 140 x 80 cm
  • výška: 31 cm

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia