Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradná sedacia súprava PARMA

Dizajnová novinka roku 2018 – záhradná sedacia súprava PARMA!
Kód produktu:PARMA
Výrobca:ZUMM
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7 dní
Vaša cena: 2.840,83 € bez DPH
3.409,00 € s DPH


Záhradný nábytok, ktorý sa prispôsobí Vaším potrebám a nálade ? Sedacia súprava PARMA bola vytvorená pre všetkých, ktorí chcú tvoriť a zútulniť svoje prostredie. Tento moderný kus nábytku s krásnou povrchovou úpravou a inovatývnym dizajnom prináša do záhrad úplne novú kvalitu. Teakové drevo, módne grafity, mäkké vankúše a pôsobivá, rozsiahla štruktúra je receptom pre vytvorenie nábytku užitého umenia, vedľa ktorého nikto neprejde bez povšimnutia. 

Predstavujeme Vám záhradný nábytok PARMA v pohodlí ktorého sa budete cítiť ako na nádherných plážach Talianska. Sedacia súprava pozostáva s rozkladacieho stola z hliníku a teakového panelu a sedacej súpravy v tvare L z hliníkovým rámom a čalúnenými sedadlami. Kombinácia materiálov s rôznym povrchom je správnou odpoveďou na najnovšie trendy v dizajne. Navyše všetky materiály tvoriace sedaciu súpravu PARMA sú plne odolné voči poveternostným podmienkam a náhlym zmenám počasia. Poťahy sedadiel a chrbtových opierok sú pokryté hydrofóbnou textíliou, ktorá udržuje bezchybný vzhľad aj napriek kontaktu s vlhkosťou a UV žiarením. Modulárny dizajn umožňuje hladké a bezproblémové nastavenie tvaru nábytku podľa momentálnych potrieb. 

Jedálenskú súpravu v rovnakom dizajne z kolekcie ZUMM si môžete nájsť na linku https://www.bamboo.sk/hlinikove-jedalenske-zostavy/

 

Rozmery:

Rozmery sedacej súpravy: šírka 207 cm x dĺžka: 277 cm x výška: 78 cm

  • Výška sedu: 43 cm

Rozmer stolu:

  • Rozmer vrchnej dosky: 80 x 34 cm
  • Rozmer spodnej dosky: 60 x 29 cm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia