Kategórie
 
 
 
 
 

Závesné ratanové kreslo NICE

Závesné ratanové kreslo NICE
Závesné ratanové kreslo NICE
Závesné ratanové kreslo NICE
Závesné ratanové kreslo NICE
 
Ušetríte: 54,20 €
Viete si predstaviť krajší relax ako večerné posedenie na hojdačke v príjemnom zátiší stromov vo Vašej záhrade pri dobrej knihe a vínku? Alebo ste typ, pre ktorého je predstava ideálneho večera len tak sedieť a ponoriť do svojho sveta
Kód produktu:NICE-3
Výrobca:VIMINE
Bežná cena: 271,00 € 180,67 € bez DPH
216,80 € s DPH


Naša jedinečná kolekcia prírodného ratanového nábytku NICE Vám poskytne príležitosť vychutnať si mimoriadnu radosť aj pri zdanlivo bežných aktivitách. Prírodné ratanové hojdacie kreslo NICE Vám otvorí úplne nové obzory v lenivosti a relaxe na záhrade. 

Hlavná myšlienka produktu NICE je - „ bližšie k prírode“. Hojdačka je ručne vyrobená z prútia, ktoré Vám umožní spojenie z prírodou každý deň. Kokónová ručne tkaná pletená konštrukcia je vybavená hrubým sedadlom, ktoré Vám zabezpečí maximálne pohodlie. Už žiadna komplikovaná inštalácia – silný kovový rám ratanovej hojdačky je zárukou bezpečnosti a pohodlia. Už sa viac nemusíte sa starať a zabezpečovať stabilitu a nosnosť hákov v strope.

Ratanová hojdačka NICE v sebe kombinuje funkčné a estetické vlastnosti. Jej moderný dizajn ladený do Ázijského koloniálneho štýlu nepochybne ozvláštni priestor každého milovníka najnovších trendov.


 


Použité materiály:

  • Prírodný ratan
  • Ručná výroba
  • Vankúše: výška 5-6 cm, hrúbka polyetylénovej peny SG-35
  • Maximálna nosnosť 130 kg 

Údržba:

Rám / Výplet:

Čistenie prachu suchou handrou, mäkkou kefkou s vlasmi alebo prachovka, občas čistiť slabým roztokom čistiaceho prostriedku, nevyžaduje žiadnu údržbu, bez lakové komponenty môžu byť impregnované  sprejom.


Skladovanie:

  1. Skladovanie vo vnútri, nie je vhodné nechávať produkt vonku
  2. Vhodná do exteriéru v priaznivých poveternostných podmienkach / chrániť pred dažďom a vlhkom 

Podrobnosti:

  • Farby: prírodný ratan, praná biela
  • Rozmery: 77 cm (šírka) x 69 cm (hĺbka) x 120 cm (výška)
  • Hmotnosť: 6 kg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia