Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradné ratanové dvojkreslo ST TROPEZ

Vďaka vhodnému nábytku sa aj tá najobyčajnejšia pláž môže stať luxusným relaxačným miestom. Záhradné ratanové dvojkreslo ST TROPEZ dodá svojmu okoliu exotický a exkluzívny charakter najlepších európskych stredísk, ktoré zaručene ocenia aj tí najnáročnejší
Kód produktu:901401
Výrobca:VIMINE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Vaša cena: 908,33 € bez DPH
1.090,00 € s DPH


Kráľovská dovolenka Vás odteraz nemusí stáť všetky Vaše úspory – úžasné letné chvíle máte s ratanovým kreslom ST TROPEZ na dosah ruky aj vo svojej záhrade. Naplno si užite teplé letné dni a večery na Vašej záhrade, záhradné ratanové dvojkreslo ST TROPEZ prírodný ratan  bude vaším pohodlným spoločníkom v týchto nezabudnuteľných chvíľach.

Náš záhradný nábytok nie je len luxusný, ale taktiež je neuveriteľne funkčný. Chcete sa na chvíľu skryť pred priamym slnkom alebo dotieravým  vetrom ? Len natočte naše ratanové kreslo podľa potreby a jeho prírodná, vysoká ratanová konštrukcia, ktorá zabezpečuje dokonalé krytie z vrchu aj z bokov sa už postará o všetko ostatné. Ratanové dvojkreslo ST TROPEZ je ručne vyrábané, a tak je každý kus jedinečným umeleckým dielom. Jednoducho s ním vo svojom domove vyčarujete kúsok Vašej súkromnej dovolenkovej destinácie – už sa len pohodlne usadiť a plnými dúškami si užívať krásu slnečných dní.


Podrobnosti:

  • Rozmery: 123 cm  x 75 cm  x 172 cm
  • Farba podsedáku: biela

Použité materiály:

  • prírodný ratan
  • ručne vyrobené
  • podsedák - vodotesný, odolný voči UV žiareniu

Údržba:

1.  Výplet:

  • Ratanové produkty  by mali byť čistené suchou handrou, mäkkou kefkou s vlasmi, alebo perovou prachovkou. Občas je možné čistiť vodou a jemným čistiacim prostriedkom. Produkt nevyžaduje ďalšiu údržbu. Nenatreté časti môžu byť ošetrené bezfarebným lakom. 

2. Skladovanie:

  • Skladovanie vo vnútri, nie je vhodné nechávať produkt vonku
  • Prírodné ratanové produkty nie sú určené na skladovanie v exteriérovom priestore / nedoporučuje sa nechať ich vystavené vonkajším poveternostným podmienkam ( ukryť pred dažďom a prehánkami do interiéru)
  • Vhodné do exteriéru v priaznivých podmienkach - za slnečných dní


 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia