Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradné ratanové kreslo CANNES

Kolekcia VIMINE predstavuje radu prírodných ratanových produktov, ktoré Vám na záhrade pomôžu vyčariť kúzelnú atmosféru, Vašu súkromnú oázu relaxu, kde budete môcť leňošiť na slniečku a cítiť sa ako keby ste sa z dovolenky nikdy nevrátili.
Kód produktu:902326
Výrobca:VIMINE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Vimine: Praná biela: 169,17 € bez DPH
203,00 € s DPH


Zavolajte nám
+421 948 282 499

Elegantné a očarujúce  – nijak inak sa ani záhradné ratanové kreslo CANNES nedá opísať. Svojím dizajnom v sebe kombinuje nápaditosť retro štýlu a krásu prírodných materiálov, ktoré spolu vytvárajú neuveriteľne vkusný kus nábytku. Zaručene  očarí a zaujme aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pri pohľade na hlboké sedenie, pohodlne tvarované opierky už nie je pochýb o tom, že toto kreslo jednoznačne patrí medzi skvosty úžitkového umenia, ktoré sa zaručene stane ozdobou každej domácnosti.

Čo si predstavíte, keď sa povie slovo dokonalý relax ? Len jedno sedenie v našom kresle a verte, že kedykoľvek budete počuť slovné spojenie dokonalý relax, predstavíte si už len kreslo CANNES.

Kreslo CANNES je jedinečný kus nábytku, ktorý je ručne vyrábaný z prírodného ratanu najvyššej kvality. V rámci našej ponuky máte možnosť si vybrať kreslo CANNES v dvoch farbách – prírodný ratan a praná biela.


Použité materiály:

  • Prírodný ratan
  • Ručne vyrábané

Údržba:

      1. Výplet:

  • Prach vyčistite suchou handričkou, vákuom s mäkkou štetinovou kefou alebo prachovou kefou, príležitostne čistenie vodou s jemnými čistiacimi prostriedkami, nevyžaduje sa žiadna údržba, nenatierané súčasti je možné impregnovať bezfarebným sprejom

      2. Skladovanie:

  • Skladovanie vo vnútri, nie je vhodné nechávať produkt vonku
  • Prírodné ratanové produkty nie sú určené na skladovanie v exteriérovom priestore / nedoporučuje sa nechať ich vystavené vonkajším poveternostným podmienkam ( ukryť pred daždom a prehánkami do interiéru)
  • Vhodné do exteréru v priaznivých podmienkach - za slnečných dní

Podrobnosti:

Farba: prírodný ratan, praná biela

Rozmery: 67 cm (šírka) x 80 cm (hĺbka) x 86 cm (výška)

Hmotnosť: 8,25 kg  
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia