Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradné ratanové kreslo MARSEILLE

Záhradné ratanové kreslo MARSEILLE
Záhradné ratanové kreslo MARSEILLE
Záhradné ratanové kreslo MARSEILLE
Záhradné ratanové kreslo MARSEILLE
Záhradné ratanové kreslo MARSEILLE
 
Ušetríte: 17 %
Hojdacie ratanové kreslo z kolekcie VIMINE je unikátnym kusom nábytku, ktorý poteší všetkých fanúšikov vkusného dizajnu. Jeho jedinečne tvarovaná opierka chrbta, hlboký sed a podrúčky Vám poskytnú úžasne komfortné sedenie aj po dlhé hodiny.
Kód produktu:301261
Výrobca:VIMINE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Bežná cena: 203,00 € Vimine: Praná biela: 139,56 € bez DPH
167,48 € s DPH


Zavolajte nám
+421 948 282 499

Záhradné ratanové kreslo MARSEILLE je plné prírodných krás. Naozaj fantasticky vyzerá aj v kombinácii s ostatnými produktami z našej kolekcie VIMINE, ktoré nádherne zútulnia a zároveň do Vášho interiéru alebo exteriéru prinesú nádych exoticky.

Milovníkov klasicky zaručene osloví prírodná ratanová farba kresla MARSEILLE, ktorá v sebe ukrýva prvky originálneho koloniálneho dizajnu. Pre fanúšikov retro štýlu máme pripravenú farbenú verziu kresla MARSEILLE v tzv. pranej bielej, ktorá pridáva okoliu nádych  a šarm starých čias. Trvanlivosť a odolnosť kresla je zabezpečená použitím vysokokvalitného prírodného ratanu, výplet kresla je výsledkom precíznej ručnej práce. Kreslo MARSEILLE predstavuje jedinečný, originálny produkt, ktorý bude Váš interiér alebo exteriér skrášľovať po dlhé roky.  


Použité materiály:

  • Vyrobené z prírodného ratanu - získaného z udržateľnej plantáže v Indonézii
  • Ručne vyrábané

Údržba:

     1.  Výplet:

  • Prach vyčistite suchou handričkou, vákuom s mäkkou štetinovou kefou alebo prachovou kefou, príležitostne čistenie vodou s jemnými čistiacimi prostriedkami, nevyžaduje sa žiadna údržba, nenatierané súčasti je možné impregnovať bezfarebným sprejom

       2.  Skladovanie:

  • Skladovanie vo vnútri, nie je vhodné nechávať produkt vonku
  • Prírodné ratanové produkty nie sú určené na skladovanie v exteriérovom priestore / nedoporučuje sa nechať ich vystavené vonkajším poveternostným podmienkam ( ukryť pred dažďom a prehánkami do interiéru)
  • Vhodné do exteriéru v priaznivých podmienkach - za slnečných dní

Podrobnosti:

  • Farba: prírodný ratan, praná biela
  • Rozmery: 56 cm (šírka) x 95 cm (hĺbka) x 86 cm (výška)
  • Hmotnosť: 8,6kg


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia