Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradná ratanová pohovka PORTOFINO piesok

Záhradná ratanová pohovka PORTOFINO
Záhradná ratanová pohovka PORTOFINO piesok
 
Ušetríte: 20 %
Top
Pohovka PORTOFINO je tradičná a moderná zároveň. Pohovka môže byť vhodná ako miesto na hranie, rovnako ako pohodlné lôžko pre popoludňajší spánok alebo romantické noci pod hviezdami.
Kód produktu:LAW9090S
Výrobca:OLTRE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: na dopyt
Bežná cena: 1.363,00 € Vaša cena: 908,67 € bez DPH
1.090,40 € s DPH


Zavolajte nám
+421 948 282 499

Pohovka PORTOFINO je výborným miestom na relax a odpočinok. Svojim tvarom vytvára súkromný priestor pri čítaní knihy alebo vychutnávaní popoludňajšej kavičky a chladeného drinku pošas horúcich letných dní osamote prípadne s priatelmi.

Vďaka sklopnej strieške dokáže PORTOFINO dokonale chrániť pred slnkom a vetrom - prekrytím vytvoríte tieň, alebo ochranu pred vetrom a letným dažďom. Samotná strech je zložená z hliníkových tyčí, takže manipulácia  je jednoduchá.

Pohovka PORTOFINO je vhodná nie len na doma. Vďaka jedinečnému vzhľadu ju viete použiť na terasy hotelov, k vonkajším bazénom a strediská budú zodpovedať dokonalému vzhľadu hotelového SPA.

Výberom ohrúhej pohovky PORTOFINO pre váš domov alebo SPA sa vám zvýši pohodlie vo vašej záhrade a nová oddychová kvalita.

Konštrukcia je zo zváraného hliníka, výplet z kvalitného polyetylénu, čalúnenie z polyesteru impregnovaného teflónom – môže sa prať, bez aviváže. 

 

konštrukcia – hliník 
výplet – polyetylénu  
čalúnenie – polyester impregnovaný teflónom


Rozmery: d:210 x š:140 x v:140 cm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia