Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradné lehátko ALTEA antracitové

Záhradné lehátko ALTEA
 
Ušetríte: 30 %
NovinkaAkcia
Kolekcia ZUMM je netradičná, moderná a avantgardná kolekcia záhradného nábytku vytvorená a určená pre najnáročnejších zákazníkov.
Kód produktu:3403
Výrobca:ZUMM
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Bežná cena: 226,00 € Vaša cena: 131,83 € bez DPH
158,20 € s DPH


Zavolajte nám
+421 948 282 499

Luxusné záhradné ležadlo ALTEA

Relaxácia na pohodlnom ležadle na slnečnej terase je jedným z malých, ale veľmi dôležitých potešení, ktoré dávajú farbu letným dňom. Všetkým, ktorí si chcú každý deň užiť každý lúč slnka veľkou mierou, s veľkou spokojnosťou predstavujeme záhradné ležadlo ALTEA - jedného z najmladších členov rodiny ZUMM.

Záhradné ležadlo ALTEA - jemnosť skrytá v jednoduchých tvaroch

Štýlové, ľahké, sofistikované ... Záhradné ležadlo ALTEA poteší každého, kto hľadá trend a dokonalý nábytok, ktorý bude svietiť na zelenej, živej scenérii každej záhrady, terasy a priestoru pri bazéne. Model ALTEA dokonale odráža najnovšie trendy vo svete dizajnu. Hladká línia, minimalistická forma a tlmené odtiene šedej prinášajú do vonkajšieho usporiadania nádych pravého luxusu. Lôžko ALTEA je vybavené nastaviteľným operadlom, vďaka ktorému môžete prispôsobiť tvar ležadla vašim aktuálnym potrebám. Dôležité je, že kus nábytku bol profilovaný tak, aby sa zosúladil s krivkami tela, čím sa zaistí komfort pri používaní. ALTEA záhradné ležadlo vyzerá skvele sólo, ale odhaľuje svoj plný potenciál v kombinácii s inými výrobkami z línie Zumm.

Kvalita ZUMM - moderný dizajn, vynikajúca odolnosť

ALTEA záhradné ležadlo je najlepším dôkazom toho, že perfektný dizajn môže ísť ruka v ruke s maximálnou funkčnosťou. Lôžko ALTEA je vyrobené z vysokokvalitného hliníka - kovu oceňovaného v nábytkárskom priemysle. Silná, stabilná, odolná konštrukcia sa nezhorší vplyvom UV žiarenia, extrémnych teplôt a vlhkosti. Hliníkový rám je napriek svojej pevnosti ľahký, čo výrazne uľahčuje presun nábytku z miesta na miesto. Dôležité je, že ležadlá ALTEA nevyžadujú starostlivú ochranu počas mimosezónnej a časovo náročnej impregnácie. Model ALTEA je k dispozícii v troch farebných prevedeniach - svetlosivá, šedá a antracitová, sektory nábytku ALTEA ocenia nielen milovníci relaxácie v pohodlí vlastnej záhrady, ale aj podnikatelia, ktorí hľadajú komplexné a spoľahlivé riešenia pre svoje podnikanie. Výsledkom je, že ležadlá z radu ZUMM čoraz častejšie spríjemňujú relax pri pobyte hostí hotelov a kúpeľných centier.

 

Polohovateľné lehátko ALTEA má jednoduchý mechanizmus s 5 – bodovým výškovo nastaviteľným operadlom a je stohovateľné. 

 


Rozmery: d:194 x š:57 x v:32 cm

Materiál:

  • Rám –  zváraný hliník 
  • Prášková farba – odtieň: hliník
  • Výplet – polyetylén     
  • Konštrukcia je ľahká a odolná voči korózií      

 

Materiál:

  • Rám –  zváraný hliník 
  • Prášková farba – odtieň: hliník
  • Výplet – polyetylén     
  • Konštrukcia je ľahká a odolná voči korózií     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia