Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradná ratanová sedacia súprava IMOLA piesok

Záhradná ratanová sedacia súprava
Záhradná ratanová sedacia súprava IMOLA piesok
Záhradná ratanová sedacia súprava IMOLA piesok
 
Ušetríte: 20 %
Novinka
Záhradná ratanová súprava IMOLA royal piesok
Kód produktu:IMOLA9290
Výrobca:OLTRE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Bežná cena: 1.363,00 € Vaša cena: 908,67 € bez DPH
1.090,40 € s DPH


Zavolajte nám
+421 948 282 499

Záhradný nábytok IMOLA ROYAL PIESOK - hlbší rozmer odpočinku
 

Súpravy z rady IMOLA sú  verziou čistej elegancie a jemnosti. Záhradný nábytok IMOLA ROYAL PIESOK vdýchne život do nudného priestoru a poskytne perfektný priestor k odpočinku na terase a spríjemní letné dni.

Umelý ratan záhradného nábytku IMOLA ROYAL PIESOK bol navrhnutý s modernými, minimalistickými záhradami. Sedaciu súpravu tvorí roh modulárne spojený s dvoma pohovkami a konferenčným stolíkom. Postavená konštrukcia husto opletená umelým ratanom v piesočnatej, jemnej farbe je postavená na vysokých nohách, čo dodáva konštrukcii ľahkosť a jemnosť. Celú časť dopĺňajú mäkké sedadlá a vankúše udržiavané v tlmenej šedej. Originálna farebná kombinácia dokonale ladí s najnovšími trendmi dizajnu.

Oltre – všetky  riešenia

Záhradný nábytok IMOLA ROYAL PIESOK ocenia nielen tvorcovia trendov, ktorí hľadajú výrazné a dekoratívne vybavenie pre terasu, ale aj ľudí, ktorí si cenia predovšetkým funkčnosť. Súprava IMOLA je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov (vysoko kvalitný umelý ratan, antikorózny hliník, impregnovaný polyester), ktoré vykazujú nadpriemernú odolnosť voči vonkajším faktorom. Môžete si byť istí, že UV žiarenie, extrémne teploty a vlhkosť neovplyvnia nepriaznivo stav a funkčnosť súpravy.

Súprava sa skladá z 3miestnej pohovky s rohom, 2 miestnej pohovky a stolíka

Konštrukcia záhradného nábytku z umelého ratanu je zo zváraného hliníka, výplet z kvalitného okrúhleh polyetylénu, 8 mm matné-tvrdené sklo , čalúnenie z polyesteru impregnovaného teflónom – môže sa prať bez aviváže. Použitie kvalitných materiálov zabezpečí, že sedacia súprava môže byť vonku po celý rok.

 

Konštrukcia – zváraný hliník

Výplet – polyetylén

Čalúnenie – polyester impregnovaný teflónom

Rozmery:

Stôl :  84x84x55 cm

3 miestna pohovka s rohom: 205x80x83 cm

2 miestna pohovka : 125x80x83 cm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia