Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradný hliníkový stôl Toledo II.

Kombinácia hliníka a tvrdeného skla v prípade záhradného nábytku prináša skvelé výsledky, čo dokazuje aj záhradný stôl Toledo. Toto riešenie má dizajnový vzhľad a krásne dokončenie, ktoré ozdobí všetky terasy a záhrady, prináša vysokú estetiku v záhradnom
Kód produktu:TOL-1
Výrobca:ZUMM
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 630,83 € bez DPH
757,00 € s DPH


Kolekcia ZUMM je netradičná, moderná a avantgardná kolekcia záhradného nábytku vytvorená a určená pre najnáročnejších zákazníkov.

Záhradný rozkladací stôl Toledo poteší každého kto má zmysel pre moderné tvary a jednoduchosť. Jeho dokonale jednoduché a nadčasové tvary zaujmú svojim dizajnom. Doska stola môže byť rozšírená pohybom od seba na okrajoch sa tým získava ďalší meter dĺžky stola a dostanete celkový rozmer 260 cm. Zabezpečíte si tak dostatok miesta na stolovanie pre minimálne 10 ľudí.

TOLEDO výborne ladí so stoličkami ALICANTE alebo kreslami MERIDA. Zložený set určite oživí každú záhradu, terasu a poskytne jedinečnú atmosféru a pohodlie pri rodinných stretnutiach alebo s priateľmi. Záhradnú jedálenskú súpravu so stolom TOLEDO môžete doplniť lehátkami SEVILLA a ďalšími položkami z kolekcie ZUMM. Všetko v rovnakom dizajne a jednotnej povrchovej úprave.

Rozmery:

160 - 260 x 90 x 75,5 cm

Materiál: 

Konštrukcia - hliník, zváraný, povrchová úprava - prášková farba – odtieň: stone, 

konštrukcia je ľahká a odolná proti korózii

Sklo - 5 mm tvrdené s imitáciou kameňa 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia