Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradný ratanový jedálenský set Rondo Ø180 Royal

Funkčná zostava záhradného nábytku zložená zo záhradného ratanového stola z Rondo ø180 z umelého ratanu. Nasledujúca kolekcia Rondo je skutočným sviatkom pre oči aj zmysly. Elegantné kreslá, vytvárajú kúzlo nad okolitou krajinou a vytvárajú dojem prímor
Kód produktu:RONDO/SET
2.146,67 € bez DPH
2.576,00 € s DPH


Všetko, čo potrebujete

Sada Rondo 180 - kráľovský záhradný nábytok, bola vytvorená v reakcii na očakávania zákazníkov, ktorí snívajú o vytvorení skutočných miest na stretnutie v záhradách. Široký stôl a až osem pohodlných kresiel je kompletné vybavenie, ktoré vám umožní organizovať záhradnú párty v najlepšom štýle. Ale praktický funkcionalizmus nie je jedinou výnimkou súpravy Rondo. 

Sada záhradného nábytku z Rondo ?180 Royal 
Sada obsahuje: kruhový stôl s priemerom 180 cm a osem kresiel Leonardo. Vďaka perfektnému konturovanému tvaru, mäkkým sedadlám a pohodlnej podpore, Leonardo ďaleko predbieha svoju konkurenciu, čo zodpovedá komfortu najlepších kresiel. Stolová doska Rondo, je kompletne vyrobená z umelého ratanu, je vystužená tvrdým sklom s hrúbkou 8 mm, takže naň môžete bez problémov položiť ťažké jedlá a horúce platne. Použitie najlepších materiálov, medzi ktoré patrí špičkový umelý ratan, vám zaručuje, že váš obľúbený nábytok bude slúžiť mnoho rokov.


Rozmery: 

Stôl RONDO: ?:180 cm x v:72 cm

Kreslo LEONARDO: d:62 x š:76 x v:86 cm

Materiál:

  • Konštrukcia – hliník 
  • Výplet – polyetylén
  • Sklo – 8 mm tvrdené priehľadné

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia