Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradný stôl SIMI 180CM

​Novinka roka 2018 - masívny záhradný stôl SIMI 180 cmJe čas pozvať svojich priateľov na grilovanie a uživať si život domácej pohody! Ktorý prvok zo záhradného nábytku je neoddeliteľným spoločníkom letných stretnutí s vašimi blízkymi? Samozrejme, záhradný
Kód produktu:SIMI180
Výrobca:ZUMM
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Vaša cena: 605,00 € bez DPH
726,00 € s DPH


Záhradný stôl SIMI - istota rokov

Dážď, extrémne teploty a UV žiarenie môžu prispieť k pomalej deštrukcii povrchu stolov, nie však pri výbere záhradného stola SIMI. Výberom záhradného stola SIMI z kolekcie ZUMM-SUNS môžete obohatiť svoju terasu, záhradu alebo balkón. Záhradný stôl SIMI je robustný a veľmi praktický kus nábytku, ktorý účinne odolá vrtkavému počasiu. Vrchná doska má svoju špecifickú, dizajnovú povrchovú úpravu za čo vďačí inovatívnemu stavebnému materiálu - zmesi cementu a plastu. Trochu surový, šedý kameň dokonale zapadá do oceľového čierneho rámu. Obzvlášť pozoruhodné sú dvojité nohy, ktoré pridávajú dizajnovej jemnosti. Ak chcete vytvoriť esteticky príjemnú a funkčnú vonkajšiu jedáleň na čerstvom vzduchu, stojí za to vytvoriť unikátnu sadu pozostávajúcu zo záhradného stola SIMI a stoličiek ELOS.

Rám je vyrobený z potiahnutej ocele, tuhý a odolný voči poveternostným podmienkam. Horná doska je vyrobená z odolného kameňa - tento materiál je kombináciou plastu a cementu, vďaka čomu je odolný voči UV žiareniu a má jedinečný originálny vzhľad.

Rozmery:

obdĺžniková:
Dĺžka x šírka: 180 x 100 cm
Výška: 76 cm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia