Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradný stôl SIMI Ø 120 cm

​Novinka roka 2018 - masívny okrúhly záhradný stôl SIMI 120 cmJe čas pozvať svojich priateľov na grilovanie a uživať si život domácej pohody! Ktorý prvok zo záhradného nábytku je neoddeliteľným spoločníkom letných stretnutí s vašimi blízkymi?
Kód produktu:SIMI120
Výrobca:ZUMM
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Vaša cena: 415,83 € bez DPH
499,00 € s DPH


Dážď, extrémne teploty a UV žiarenie môžu prispieť k pomalej deštrukcii povrchu stolov, nie však pri výbere záhradného stola SIMI. Výberom záhradného stola SIMI z kolekcie ZUMM-SUNS môžete obohatiť svoju terasu, záhradu alebo balkón. Záhradný stôl SIMI je robustný a veľmi praktický kus nábytku, ktorý účinne odolá vrtkavému počasiu. Vrchná doska má svoju špecifickú, dizajnovú povrchovú úpravu za čo vďačí inovatívnemu stavebnému materiálu - zmesi cementu a plastu. Trochu surový, šedý kameň dokonale zapadá do oceľového čierneho rámu. Obzvlášť pozoruhodné sú dvojité nohy, ktoré pridávajú dizajnovej jemnosti. Ak chcete vytvoriť esteticky príjemnú a funkčnú vonkajšiu jedáleň na čerstvom vzduchu, stojí za to vytvoriť unikátnu sadu pozostávajúcu zo záhradného stola SIMI a stoličiek ELOS.

 

Okrem meniacich sa trendov, ako počasie, existujú nemenné, nadčasové trendy, ktoré nikdy nevychádzajú z módy. Prvok interiéru, ktorý bol vždy synonymom pre eleganciu a triedu, je záhradný stôl s okrúhlym tvarom. Všetkým známym môžete s radosťou predstaviť záhradný stôl SIM ? 120 cm - klasiku v modernej, avantgardnej verzii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia