Kategórie
 
 
 
 
 

Záhradná sedacia súprava DENVER II.

záhradná hliníková súprava DENVER
Kód produktu:DENVERII
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 dní
Farby čalúnenia: antracit, Farba rámu: Sivá: 3.024,17 € bez DPH
3.629,00 € s DPH


Záhradná hliníková súprava DENVER  vyniká v oblasti dizajnu a konštrukcie. Výrazné prvky v lakťovej opierke a područky z teakového dreva boli kopírované z luxusného jachtárskeho priemyslu. Vďaka správne vybraným vankúšom k sedadlu má súprava bezkonkurenčný komfort sedenia. Rám je vyrobený z kvalitného hliníka s RAL nástrekom. Spolu s teakovými prvkami zabezpečuje, že záhradná sedacia súprava je odolná voči všetkým druhom poveternostných podmienok.
V štandartnom nastavení súprava pozostáva:
-roh s dvoma sedacími časťami so sedačkou a zodpovedajúcim stolíkom.
Toto nastavenie môže byť rozšírené o dodatočný stredový prvok a stoličku. záhradná súprava  Denver je veľmi pohodlná na každú vonkajšiu situáciu.

Hliníkový rám záhradnej hliníkovej súpravy  Denver je k dispozícii vo farbách matná, tmavošedá a matná. Tento vysokokvalitný materiál robí záhradnú pohovku odolnou voči vplyvom počasia. Komfortné vodoodpudivé vankúše sú vyrobené v antracitovom alebo šedom prevedení. Súčasný . Doska stolíku je vyrobená z certifikovaného teaku, rovnako ako podrúčky. Teak je silný typ dreva, ktorý prirodzeným spôsobom prechádza do teplej šedej. Tieto materiály zabezpečujú dlhú životnosť .

 

 

Štandardná zostava je k dispozícii z dvoch trojdielnych rohových nastaveniach: veľkých alebo malých, so zodpovedajúcim stolovým stolíkom.

 Štandardná zostava časti 3-čatí:
Dĺžka x šírka: 245 x 170 cm
Výška: 58,5 cm
Výška sedadla: 38 cm

3-miestna pohovka s bočným stolom a rohovým kútom:
Dĺžka x šírka: 245 x 78 cm
Výška: 58,5 cm
Výška sedadla: 38 cm

2-miestna pohovka:
Dĺžka x šírka: 170 x 78 cm
Výška: 58,5 cm
Výška sedadla: 38 cm


konferenčný stolík:
Dĺžka x šírka: 90 x 90 cm
Výška: 23 cm


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia