Závesná posteľ TiiPii

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Závesná posteľ TiiPii

Závesné kreslo so stojanom Nester large carbonHoďte všetko za hlavu, prestaňte sa znepokojovať, jednoducho len čítajte, relaxujte, sledujte ako sa vaše deti hrajú. Užívajte si slnečné lúče, alebo iba pozorujte oblaky či už s priateľom, s láskou alebo len tak - sami.
Práve na tento účel bolo vytvorené Tiipii. Sú za ním ľudia s veľkou láskou ku všetkému, čo je spojené s prírodou.
Neváhajte a začnite si vytvárať vaše vlastné príbehy s Tiipii. Musíte občas len zabudnúť na svoje hodinky a získať späť kúsok času pre seba – sme si istí, že treba začať odtiaľ.
Potom ako závesná posteľ Tiipii dorazí a vy ho zavesíte, podelíte sa oň, spravíte si svoj obľúbený drink a skutočne si ho zamilujete.
A to je všetko. Naša úloha je splnená. Pripájame niekoľko námetov ako môžete využiť našu novinku.
 
Závesne kreslo so stojanom Nomad medium taupe

Svadba s Tiipii
Pritúľte sa k vášmu čerstvému novomanželovi alebo doprajte hosťom perfektné miesto pre spoločné zbližovanie, pre bezchybnú selfie a vychutnávanie si okolia.
Svadba môže znamenať pre deti veľmi dlhý čas bez behania a zábavy s ostatnými rovestníkmi. Využite Tiipii! Perfektné miesto na hranie pre deti, na oddych, hojdanie alebo miesto na úkryt. V noci ho budú vaši hostia milovať ako miestečko na kokteil a odpočinok.
Tiipii posteľ je tým najlepším svadobným darom. Je to miesto kde môžu čerství novomanželia relaxovať a pritúliť sa k sebe.  Môžu si ju navyše zobrať na svadobnú cestu alebo si ju zavesiť v záhrade a spomínať na ich prekrásny deň.

 

Zavesne kreslo Tiipii bed bambino pre naše ratolesti

Čas s rodinou
Perfektný únik z každodennej reality, s dostatočným priestorom pre 1-2 dospelých alebo 4-5 detí. Aj keď - záleží len na Vás, či sa oň chcete deliť.
Dostaňme deti opäť von. Hrať sa, objavovať, hojdať sa, behať, o tom to celé je. Závesné kreslo Tiipii je perfektná skrýša, miesto na čítanie alebo robenie domácich úloh cez slnečné dni. Skvelý spôsob ako sa porozprávať s ratolesťami a dozvedieť sa novinky, s ktorými by sa vám inakšie nezdôverili.

 


Tiipii daždový kryt pre ochranu a glampingGlamping - zober ma so sebou.
Nezáleží na tom kam idete, Tiipii je vytvorené preto, aby vás sprevádzalo na každom vašom dobrodružstve.
Ľahké a jednoduché. Stvorené pre vonkajšie prostredie. Dostanete ho v pohodlnej taške a váži len 5 kg. Posteľ Tiipii je zmontovaná za pár minút, je odolná voči plesni a vode.
Vychutnávajte si okolité prostredie. Jemné kolísanie Tiipii uvoľní Vašu myseľ práve tak aby ste mohli plne vnímať krásy prírody a prítomnosť partnera. 


Festivaly - Tiipii a festivalová náladaZávesné kreslo so stojanom Nester large biela
Tiipii miluje hudobné festivaly, hudbu a tanec. Máme to tiež za sebou a vieme že nemôžete tancovať celý deň aj noc. Potrebujete čas na vydýchnutie. Postavte si Tiipii - neexistuje lepší relax. Pár hodín oddychu stačí a môžete znova začať. Energia je dobitá.

Perfektné miesto pre Vaše selfie
Máte oblečený Váš najlepší outfit , cítite sa skvelo, relaxujete v prírode vo vašom závesnom kresle Tiipii? Perfektné miesto a čas na vytvorenie selfie , ktorú môžete zdieľať na instagrame s priateľmi.
 
Závesné kreslo Nomad medium zelená
Nechajte svoju myseľ vznášať sa

Tiipii nie je len ďalšia hojdacia sieť, je to závesná posteľ! Je aj pre dvoch! Pozvoľné kolísanie Tiipii postele uvoľní vašu myseľ a naplno si užijete svojho spoločníka. Užívajte si slnečné lúče, pozorujte oblaky, alebo si hojdaciu posteľ zaveste len tak v byte a užite si domácu pohodu s priateľom, s rodinou alebo sami so sebou.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia