O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

 

Spoločnosť vznikla v roku 2002. Jej sídlo je v Martine. Od roku 2011
máme otvorenú pobočku v Nitre na Bratislavskej ulici č.13 a od roku 2013 máme
otvorenú pobočku aj v Bratislave v R1 centre . Našim hlavným cieľom je
maximálna spokojnosť zákazníkov. Máme stabilné dodávateľské vzťahy overené
dlhoročnou spoluprácou. V prevádzkach spoločnosti sa môžete podrobne oboznámiť
s ponúkaným sortimentom. Naši zamestnanci vám radi poskytnú potrebné
informácie. Všetky ceny na našej stránke sú včítane DPH. Rozmery tovaru sú
informatívne. Nezáleží na tom, či ste z Bratislavy alebo z Košíc -
zabezpečujeme rozvoz tovaru vlastnými dopravnými prostriedkami alebo ho
posielame zasielateľskou službou na dobierku priamo k vám do bytu. 

Spoločnosť DR štúdio sa venuje maloobchodnému a veľkoobchodnému predaju nábytku z umelého ratanu, ktorý je vyrobený z mimoriadne odolného polyuretanového vlákna. Kúpite si od nás vysokú kvalitu za prijateľné ceny s krátkymi dodacími dobami. Máme v ponuke široký sortiment nábytku a doplnkov z prírodných materiálov ako je ratan, bambus, morská tráva, banánový list, prútie a záhradného nábytku z umelého ratanu, teaku a kovu. Dodávame a montujeme terasové dosky z kompozitného materiálu.
Chcete kontaktovať konkrétnu osobu? Ako obchodný riaditeľ sa o vás stará Ing. Rudolf Ďurčanský a Zuzana Rakytová ako marketingová riaditeľka.
Naša ponuka:
Ratanový nábytok
Ratan je exotická drevina, ktorá rastie v náročných klimatických podmienkach tropických lesov. Vysoká vlhkosť a teplota umožňujú, aby liany Calamus rotang rástli veľmi rýchlo. Výhonky hrubé 2 až 4 cm dosahujú dĺžku takmer 200 m. Pri tejto malej hrúbke sú mimoriadne pevné, ľahké a nesmierne ohybné. Spomedzi prírodných materiálov je ratan pre naše zemepisné pásmo vyslovene exotický materiál. Napriek tomu nie je pre nás neznámy. Vlastnosťami a prírodným charakterom sa stal obľúbeným materiálom , ktorý našiel uplatnenie na celom svete.
Nábytok z umelého ratanu
Umelý ratan - pletené polyuretánové vlákno, z ktorého je vyrobený náš nábytok - je materiál, ktorý je úplne odolný voči meniacim sa poveternostným podmienkam, ako je UV žiarenie, vlhkosť a extrémne teploty, ktoré môžu byť v zime či v lete. Všetky naše kusy nábytku sú ručne spracované, za použitia vysoko kvalitných materiálov zo syntetických vlákien, polyuretán, hliník, polyester a teflón. Každý kus nábytku je vytvorený s dôrazom na detail, pri zachovaní vysokého pohodlia pri sedení. Preto ich možno používať vonku alebo vo vlhkých priestoroch.
Bambusový nábytok
Bambusový nábytok sa stáva obľúbeným a inšpiratívnym námetom pre dizajnérov celého sveta. Výrobcovia sa predbiehajú v predstavovaní nápaditých kusov bambusového nábytku. Samotné bambusové drevo disponuje výnimočným vzhľadom a skvelými kvalitatívnymi vlastnosťami. Navyše je maximálne ekologickým materiálom. Zaujímavou informáciou je, že výroba bambusového nábytku má v samotnej Ázii siahodlhú históriu.  O kvalite napovedá skutočnosť, že pevné bambusové drevo možno použiť na stavbu konštrukcií a mostov. V Číne je bambus symbolom dlhovekosti. Pre európsky kontinent je pomerne moderným typom nábytku, ktorý je ukážkou vzrušujúcej exotiky.
Nábytok z morskej trávy
Morská tráva je čisto prírodný produkt a preto je nábytok z tohto materiálu antialergický a veľmi kvalitný. Nábytok z nej je praktickým i estetickým doplnkom. Údržba takéhoto nábytku je veľmi jednoduchá. Postačí ak pravidelne ošetríte nábytok vlhkou handrou alebo ho povysávate. Veľkým pozitívom tohto nábytku je aj jeho trvácnosť. Životnosť kresiel alebo sedačiek z morskej trávy je aj niekoľko desaťročí. V ponuke sú rôzne stoličky, kreslá, ale aj taburetky, stoly a gauč. Prvky zaujímavého dizajnu si zamilujú aj náročnejší zákazníci. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia