Kategórie
 
 
 
 
 
Ochranné kryty na záhradné stoly a jedálenské súpravy
 
 

Ochranné kryty na záhradné stoly a jedálenské súpravy

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

 
 

Vzdušné ochranné obaly na záhradné jedálenské sety


Jedálenské stoly a tiež celé zostavy stolov s kreslami alebo stoličkami musia celú sezónu čeliť mnohým nepriaznivým poveternostným situáciám. Prudké búrky a UV žiarenie spoločne s vysokými teplotami v letnom období, na jeseň vlhké listy padajúce zo stromov a v zime silné mrazy a sneh majú za následok postupné starnutie povrchu záhradného nábytku. Zanechajú svoje stopy aj na najkvalitnejších a najnovších materiáloch. Nič nie je nezničiteľné. 

O všetko zariadenie a nábytok v exteriéri sa treba starať a chrániť ho. Vhodným doplnkom vašej záhradnej zostavy je univerzálny ochranný obal. Môžete si vybrať z ponuky na stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz potrebný rozmer a tvar. Nájdete si tam ochranný kryt na okrúhle, štvorcové aj obdĺžnikové záhradné stoly a zostavy. Použitím ochranného obalu výrazne predĺžite životnosť svojho obľúbeného setu. 


Už žiadne problémy s uskladnením záhradného nábytku


Nie každý má v dome alebo byte dostatok priestoru na zimnú úschovu záhradného nábytku. Priestrannú garáž alebo suchú pivnicu môžete nahradiť jednoduchým spôsobom. Ušetríte si zároveň námahu s prenášaním a aj primerané množstvo vzácneho času. Riešenie nie je ani komplikované ani cenovo náročné. Renomovaná značka AeroCover ponúka na zakrytie nábytku na terase alebo balkóne špeciálne ochranné obaly. Nábytok, záhradné lehátka, záhradné slnečníky alebo grily jednoducho prikryjeme a zatiahnete šnúrku v spodnej časti. Všetko ostane na svojom pôvodnom mieste. Pod špeciálnym krytom si každý kus zachová svoj bezchybný vzhľad až do jari. Ochranné obaly AeroCover na záhradné jedálenské stoly a sety sú ľahké a jednoducho sa s nimi manipuluje. Práca s prikrývaním zaberie minimum času a zvládnu to aj deti. Ochranné kryty sú dodávané s praktickými taškami, ktoré uľahčujú skladovanie v čase, keď kryt nepoužívate. 


Kryty na záhradné sety zohľadňujú ekologický prístup 


Najnovšie ochranné kryty AeroCover sú vyrobené z pružnej polyesterovej tkaniny, ktorá je doplnená o membránovú vrstvu. Táto kombinácia zaručuje ochranu povrchu nábytku pred vonkajšími faktormi ako je prach, voda a sneh a súčasne vďaka membráne a výmene vzduchu výrazne limituje tvorbu plesní, húb a baktérií. Vzdušný a ľahký materiál pri mrazivom počasí neztvrdne a nemá sklony k praskaniu. Ochranné kryty terasových jedálenských zostáv spĺňajú požiadavky na ekológiu a sú recyklovateľné.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia