Kategórie
 
 
 
 
 
Záhradné svietidlá
 
 

Záhradné svietidlá

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

 
 

Záhadne svietidlá sú efektným doplnkom záhrady

 

Záhradná architektúra je mozaikou mnohých vzájomne sa ovplyvňujúcich prvkov. Aby sa dokonale zdôraznila krása vegetácie a záhradného nábytku, stojí za to obohatiť kompozíciu o štýlové doplnky. Nič nezdôrazni krásu priestoru lepšie ako vhodné osvetlenie. 

Terasové lampy, ktoré sú k dispozícii na stránke www.bamboo.sk zavŕšia celkový dojem zo záhrady. Terasa a najbližšie okolie sa rozžiari novou nádherou. Aké záhradné svietidlá by mali byť vo vašej záhrade? Pozrite si našu ponuku!

 

Terasové LED svietidlá predstavujú moderný prvok v záhrade

 

Tých, ktorí chcú určovať trendy zaujmú jednoduché tvary LED svietidiel. Záhradné svietiace gule rôznych priemerov a svietidlá na terasu v tvare kocky umožňujú nastavovať viaceré farby a tiež režim ich striedania. Nemusíte mať obavu o trvanlivosť týchto záhradných svietidiel, pretože sú vyrobené z mrazuvzdorných materiálov s vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Pozornosť milovníkov prírodných foriem budú lákať záhradné lampy pripomínajúce kameň. Fantastický detail dokonale zapadne do záhradnej zelene a rozleje mäkké svetlo vo svojej blízkosti.

 

Záhradné svietidlo trochu inakšie 

 

Tento prvok z našej ponuky je najlepším príkladom toho, že neobvyklé riešenia sú našou špecializáciou! Tešíme sa, že môžeme všetkým milovníkom netradičných riešení predstaviť terasové svietidlá vo forme kvetináčov. 

Záhradný kvetináč svietiaci viacerými farbami sa stane harmonickým doplnkom modernej terasy alebo balkóna. Spĺňa hneď dve funkcie. Rozjasní večernú tmu a slúži súčasne ako nádoba na vysadenie kvetov alebo kríkov. Minimalistické tvary záhradného svietidla zvýraznia prirodzenú  formu zasadenej rastliny. Svietiace kvetináče sú k dispozícii vo viacerých tvaroch a veľkostiach. Niektoré modely sú napájané zo vstavaných batérií. Svietidlá, ktoré musia byť pripojené na zdroj elektrickej energie majú ochranný faktor IP 65, čo umožňuje ich bezpečné používanie v interiéri aj exteriéri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia