Kategórie
 
 
 
 
 
Záhradné ratanové kvetináče
 
 

Záhradné ratanové kvetináče

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

 
 

Ratanové kvetináče sa podieľajú na dokonalom vzhľade terasy

 

Záhradné ratanové kvetináče rôznych veľkostí a tvarov slúžia na výsadbu kvetov a kríkov, ktoré potrebujeme rozmiestniť na terase alebo balkóne. Zeleň takto dostávame bližšie do nášho zorného poľa keď trávime čas na ratanovej sedačke alebo záhradnej jedálenskej zostave. Kvetináče z ratanu svojim moderným dizajnom harmonicky dopĺňajúce štylistickú víziu záhrady. Výplet z umelého ratanu v moderných farbách bielej, pieskovej a sivej presne zodpovedá farbe výpletu záhradnej súpravy. 

Súbor kvetináčov bol navrhnutý tak, aby čo najlepšie slúžil našim zákazníkom. Umiestnením niekoľkých kvetináčov rôznych veľkostí z umelého ratanu vedľa seba vytvoríte zaujímavú kompozíciu. Postavením viacerých kvetináčov v jednom rade dosiahnete rozdelenie priestoru na menšie zóny, alebo si tak zabezpečíte viacej súkromia pred zvedavými pohľadmi susedov.


Záhradné kvetináče z ratanu sú pekné aj kvalitné 


Kvetináče z umelého ratanu sú vyrobené z najlepších materiálov.  Zvárané hliníkové rámy sú povrchovo upravené práškovými farbami a v kombinácii s kvalitným ratanovým výpletom tvoria spoľahlivý a pevný celok. Dôraz na detaily a precízna ručná práca sú zárukou najvyššej kvality, ktorá vám umožní užívať si nádheru zelene a farieb kvetov na terase alebo balkóne počas mnohých rokov.


Ratanové kvetináče v provensálskom a rustikálnom štýle 


Ratanové kvetináče a koše z kolekcie VIMINE sú krásnym doplnkom každého priestoru. Ručne pletené výrobky s dôrazom na najmenšie podrobnosti potešia oko každého jedinca. Sú určené do priestorov ladených vo vidieckom alebo provensálskom štýle, pretože majú zodpovedajúci tvar a sú vyrobené z prírodného materiálu.
Výrobky VIMINE oceňujú ľudia, ktorí chcú žiť v harmónii s prírodou. Ratan pochádza výlučne z trvalo udržateľných plantáží v juhovýchodnej Ázii. Zakúpenim ratanového nábytku alebo ratanových kvetináčov z kolekcie do vášho bytu alebo záhrady pridáte svoju tehličku do rozvoja rodinného podniku, ktorý kladie na piedestál dobro a budúcnosť  planéty.

 

Ratanové kvetináče na dekoráciu priestorov

 

Prútené kvetináče máme v ponuke v širokej škále modelov a veľkostí. Môžete si vybrať hranatý aj okrúhly tvar. Na niektorých oceníte praktické rúčky, ktoré vám výrazne uľahčia premiestnenie rastliny na zimné uskladnenie. Ratanové kvetináče sa svojimi jednoduchými tvarmi a prírodným materiálom dokonale hodia nielen do domácností. Dodajú kúzlo aj kancelárskym priestorom alebo vstupnému vestibulu moderného hotela. Ratanové koše a kvetináče z prírodného materiálu sú krásnym doplnkom balkónov aj terás a sú vhodné aj na rustikálnu výzdobu priestorov. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia