Kategórie
 
 
 
 
 
Teakové stoly
 
 

Teakové stoly

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Záhradný stôl MADRID
AkciaNovinka

Záhradný stôl MADRID

1.340,00 € 1.072,00 €
Záhradný stôl BILBAO
AkciaNovinka

Záhradný stôl BILBAO

2.045,00 € 1.636,00 €
Záhradný stôl MADRE
Novinka

Záhradný stôl MADRE

1.879,00 €
Záhradný stôl VIC
AkciaNovinka

Záhradný stôl VIC

362,00 € 253,40 €
Záhradný teakový stôl LYON
Akcia

Záhradný teakový stôl LYON

1.727,00 € 1.381,60 €
Záhradný teakový stôl BORDEAUX
Akcia

Záhradný teakový stôl BORDEAUX

1.249,00 € 874,30 €

 
 

Teakové stoly do záhrady

Keď nás krásne počasie napĺňa pozitívnou energiou, stojí za to využiť naplno možnosti, ktoré ponúka záhrada. Rodinná večera, víkendové záhradné posedenie s priateľmi alebo večer so stolovými hrami pod otvorenou oblohou sú drobné radosti, ktoré spestrujú náš každodenný život  a prinášajú nám viacej veselosti a zábavy. Ak chcete, aby každý teplý deň bol zdrojom radosti, postarajte sa o svoju terasu. Drevené jedálenské stoly umiestnené na terase alebo pod altánkom prebúdzajú potenciál ukrytý vo vašej záhrade.

Masívne drevené stoly pre záhradu - príroda v hlavnej úlohe.

Záhradný nábytok je stále vystavený faktorom, ktoré môžu negatívne ovplyvniť jeho štruktúru. Stoly a stoličky vyrobené z domácich drevín môžu stratiť svoju farbu, častokrát majú sklony k začerneniu alebo sa na nich tvoria trhliny. Pre všetkých, ktorí oceňujú prírodné riešenia a z praktických dôvodov sa nechcú vzdať dreveného nábytku, vám radi predstavujeme drevené stoly do záhrady z kolekcie VIMINE! Extrémne pevné stoly sú vyrobené z teaku, ktorý vo vonkajších náročných podmienkach nemá konkurenciu. Teakové drevo je bohaté na prírodné oleje a kyselinu kremičitú. Vďaka týmto zlúčeninám vykazuje materiál nadpriemernú odolnosť voči mechanickému poškodeniu, ale aj vode a chemickým látkam. Je ideálny do záhrady. Nákupom dreveného teakového stola získate ekologický a trvanlivý výrobok, ktorý v bezchybnej forme vydrží v záhrade počas mnohych rokov.
V tomto prípade ide estetika ruka v ruke s funkčnosťou. Okrúhle alebo obdĺžnikové záhradné stoly s prirodzenou štruktúrou dreva pôsobia medzi zeleňou vo vašej záhrade naozaj veľmi pôsobivo. Vonkajšia jedáleň sa stáva centrom rodinného života.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia