Kategórie
 
 
 
 
 
Hliníkové pergoly
 
 

Hliníkové pergoly

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza 540
NovinkaAkciaTop

Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza 540

7.937,00 € 6.349,60 €
Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza 720
NovinkaAkciaTop

Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza 720

9.984,00 € 7.987,20 €
Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza 360
NovinkaAkciaTop

Hliníková pergola Gazebo SUNS Maranza 360

5.436,00 € 4.348,80 €

 
 

Hliníková pergola so sklopnými lamelami


Pergola je vyrobená výhradne z hliníkových profilov. Naši dizajnéri nahradili strešnú krytinu modernými otočnými lamelami. Pomocou diaľkového ovládania dokážete plynulo meniť uhol lamiel. Regulujete tak množstvo slnečných lúčov, ktoré sa dostanú na terasu. V prípade daždivého počasia sa vodorovným nastavením lamiel vytvorí súvislá nepremokavá strecha. Dažďová voda je odvádzaná systémom lamiel a integrovaného odkvapového systému cez nohy terasy. Máte tak možnosť užívať si pohodlie vašej luxusnej záhradnej zostavy bez ohľadu na aktuálne počasie.Stavebnicová konštrukcia hliníkovej pergoly 


Pergola je postavená na štyroch hlinikových profiloch s rozmermi 12 x 12 cm. Ku terase je upevnená tak, aby kotviace prvky neboli nápadné a nenarúšali atmosféru terasy. Modul má dĺžku 180 cm a môžete si tak vybrať pergolu dlhú 360, 540 alebo 720 cm.
Dodatočné vybavenie vo forme roliet vám umožní relaxáciu s rodinou a priateľmi na terase aj počas studeného a veterného počasia v pohodlí našej ratanovej súpravy.
Ďalšou voliteľnou výbavou sú hliníkové žalúzie, ktoré umožnia reguláciu množstva slnečných lúčov pri západe slnka, alebo v obdobiach keď je slnko nižšie nad obzorom.
Hliníkové pergoly dodávame v dvoch farbách - tmavej antracitovej a bielej. 
Montáž si podľa priloženého návodu dokáže spraviť priemerne zručný majster s pomocou rodinných príslušníkov za pár hodín. Tým menej odvážnym zabezpečíme montáž našimi pracovníkmi.Hlinikové pergoly nie sú určené len pre súkromné ​použitie


Inovatívne riešenia presahujú priestory súkromných nehnuteľností. Lamelové zastrešenie je ideálna aj pre terasy reštaurácií alebo exteriéry hotelov. Štýlová zastrešenie sprístupní vonkajšiu plochu vašim hosťom bez ohľadu na poveternostné podmienky. Kreslá a stoličky na terase budú obsadené spokojným zákazníkmi aj počas nečakanej letnej prehánky alebo búrky a naviac - nebudete musieť pracne utierať stoly a stoličky, aby ste ich pripravili na opätovné použitie. Môžete si byť istí, že pergola bude pozvaním na strávenie času práve vo vašej prevádzke.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia