Kategórie
 
 
 
 
 
Luxusné záhradné sedačky
 
 

Luxusné záhradné sedačky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Luxusné záhradné kreslo BALI
NovinkaAkcia

Luxusné záhradné kreslo BALI

612,00 € 428,40 €

 
 
Luxusné záhradné sedačky

Naše luxusné záhradné sedacie súpravy sú prispôsobené požiadavkám tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí  ocenia najvyššiu kvalitu a pohodlie v kombinácii s originálnym dizajnom. Vďaka našim riešeniam sa z malého priestoru stane razom luxusná oddychová zóna.

Dizajnové luxusné zostavy nábytku pre záhradu a terasuUsporiadaním ideálnej vysnívanej záhrady vytvoríte pre seba a svojich blízkych  miesto odpočinku, relaxácie a zábavy. Dôležité je, aby všetky prvky tvorili praktický, estetický a dizajnový celok. Jednotlivé komponenty môžete kombinovať a vytvoriť si svoju štýlovú zostavu, alebo si vybrať zostavy luxuúsneho záhradného nábytku špeciálne navrhnuté našimi dizajnérmi. Ponuka modelov je široká a rôznorodá. Môžete si vybrať z rekreačných a praktických súprav, ktoré pozostávajú zo stola a stoličiek.

Minimalizmus v záhrade - záhradné súpravy vyrobené z hliníka

Hliníkové záhradné nábytkové sady oslovia každého trendového tvorcu, ktorý chce vytvoriť jedinečný a podmanivý kútik hneď za dverami. Jednoduché  tvary s originálnym chladným povrchom prenikajú cez živé vlny farieb a scenériu plnú  tvarov, a vytvárajú prekvapujúce, krásne duo rozmanitosti. V rozsiahlej kolekcii ZUMM nájdete stoličky, kreslá, stoly, hojdačky a ležadlá vyrobené z antikorózneho hliníka vysokej kvality, ktorý dokonale prechádza testom v náročnom vonkajšom prostredí.

 

Teakové drevo a hliník – perfektná kombinácia

 

Kombináciou materiálov teakového dreva s hliníkom, sme získali perfektnú kombináciu pre luxusné záhradné sedacie súpravy. Spojením chladného kovu a teplého dreva vznikla dokonalá harmónia, ktorá štýlovo ladí v každej záhrade a terase. Týmto si vytvoríte svoju obľúbenú zónu pre Váš oddych a relaxáciu. 


Perfektná luxusná záhradná súprava - spokojnosť zákazníka, je našou prioritou

Záhradné alebo terasové nábytkové súpravy dostupné na e-shope bamboo.sk kombinujú atraktívny vzhľad a vysoké štandardy kvality. Všetky použité materiály sú odolné voči meniacim sa poveternostným podmienkam, UV žiareniu, nízkym a vysokým teplotám. Prvky kovových štruktúr sú vyrobené z ocele alebo hliníka, ktoré sú povrchovo upravené práškovými farbami, čo zaisťuje pevnosť a odolnosť voči hrdzi a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Vankúše, čalúnenie a sedadlá sa vyznačujú odolnosťou voči absorpcii a deformácii. A čo viac, bez ohľadu na to, kde bývate, bezpečne dodáme nábytok na 

miesto.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia