Kategórie
 
 
 
 
 
Ochranné kryty na čalúnenie
 
 

Ochranné kryty na čalúnenie

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 

 
 

Trvanlivé ochranné kryty na čalúnenie zo záhradného nábytku


Medzi pohodlným záhradným nábytkom v súčasnosti a staršími typmi drevených lavičiek alebo plastových  stoličiek, ktoré sme používali v našich záhradách a na terasách ešte v nedávnej minulosti sú výrazné rozdiely. Dnes prevládajú elegantné záhradné sedenia, lehátka a hlboké, mäkké kreslá s vankúšmi a sedákmi plnenými špeciálnou penou. Čalúnené elementy sú najcitlivejšie na nepriaznivé poveternostné podmienky. Našou snahou je obmedziť vplyv dažďa, snehu, UV žiarenia a vysokých teplôt na dokonalý vzhľad nábytku. Efektívnym riešením sú ochranné obaly na záhradné čalúnenie.


Obaly na záhradné čalúnenie zabezpečia bezproblémovú úschovu


Zabudnite na starosti ako počas zimy uskladniť čalúnenie z ratanového sedenia na balkóne, z hliníkových lehátok od bazéna alebo sedákov z jedálenskych stoličiek na terase. Je to vyriešené. Stačí si zakúpiť nepremokavé ochranné kryty od renomovanej značky a ušetríte priestor v pivnici alebo v garáži, ktorého aj tak nikdy nie je dosť. 

Ľahké, vzdušné a nepremokavé ochranné kryty nájdete na stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz vo viacerých rozmeroch. Vyberte si veľkosť zodpovedajúcu vašim potrebám a máte problém vyriešený. Praktické obaly majú zosilnené rukoväte a dvojité zipsy. Manipulácia s nimi je mimoriadne pohodlná a jednoduchá.

 

Nahraďte tvrdé a hrubé materiály vzdušným polyesterom


Holandská značka AeroCover prišla na trh s novinkou. Sú to ochranné kryty na záhradné čalúnenie vyrobené z pružného polyesteru so špeciálnou membránou. Dvojitý materiál zabezpečuje efektívnu ochranu pred nečistotami a vlhkosťou v ovzduší. Nemajú šancu preniknúť k uschovanému čalúneniu. Dostatočná výmena vzduchu obmedzuje tvorbu plesní a húb, pretože im chýba vlhkosť, ktorú potrebujú na rozmnožovanie. Ľahké a vzdušné ochranné obaly sú zárukou, že sa budete dlhé roky tešiť z krásneho a hygienicky nezávadného čalúnenia. Vaše luxusné záhradné sedenie bude vyzerať ako nové a dlhodobo vzbudzovať závisť všetkých návštevníkov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia