Kategórie
 
 
 
 
 
Vyberte si z ponuky

Ochranné kryty

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

 
 

Univerzálne ochranné kryty na záhradný nábytok


Ani prudký letný lejak, v zime sneh a mráz, na jeseň padajúce lístie a v lete peľ, UV žiarenie a vysoká teplota vzduchu nemusia negatívne ovplyvniť vzhľad vášho záhradného nábytku o ostatných doplnkov. Ak chcete aby vaše pohodlné kreslo na balkóne, ratanové lehátko pri bazéne alebo veľký okrúhly ratanový stôl aj so stoličkami na terase dlhodobo zpríjemňovali letnú pohodu je vhodné udržiavať ich v dobrom stave. Rozsiahla ponuka ochranných krytov na záhradný nábytok vám to umožní.


Ochranné kryty na mieru ušité pre vás 


Sami dobre viete, že ani najkvalitnejší záhradný nábytok nie je nezničiteľný. Aj keď sa na výrobu moderných ratanových sedení alebo luxusného záhradného nábytku z hliníka používajú najlepšie materiály aby účinne odolávali nástrahám počasia, dlhotrvajúce pôsobenie nepriaznivých poveternostných vplyvov môže napriek tomu ovplyvniť ich stav. Nemusíte sa však zaoberať hľadaním vhodného priestor na uskladnenie. Nepotrebujete ani pivnicu a ani garáž. Priamo tam, kde ho počas sezóny využívate teda na vlastnej terase alebo balkóne si môžete vytvoriť optimálne podmienky na uskladnenie nábytku na jeseň a tiež v zimnom období! V záujme zachovania najvyššej kvality našich výrobkov sme rozšírili náš sortiment o extrémne praktické ochranné obaly na záhradný nábytok. Ochranné obaly sú univerzálne a prispôsobené každému tvaru. Ak si z našej ponuky neviete vybrať vhodné riešeni, vyrobíme vám kryt na mieru. Pošlite nám potrebné náčrty s rozmermi a vyrobíme pre vás kryt na objednávku. Od tejto chvíle nebude musieť čeliť rozmerom počasia vaša ratanová jedálenská súprava, rozkladacia pohovka, závesné hojdacie kreslo a dokonca ani záhradný box. Vďaka ľahkosti použitých textílií nie je manipulácia s krytom vôbec zložitá. Ochranný obal, ktorý momentálne nepoužívate poskladáte a odložíte do vaku, ktorý je súčasťou dodávky. 
Ochranné obaly holandskej značky potešia predovšetkým zákazníkov, ktorí potrebujú chrániť záhradný čalúnený nábytok v zimnom období. Vďaka nepremokavému obalu si aj tkanina zachová svoj vzhľad bez znečistenia. 
 

Ochranné kryty AeroCover pre nové tisícročie 


Bežné obaly, ktoré sú v ponuke u väčšiny predajcov v praxi neplnia svoju úlohu. Na izoláciu proti vode sa často pokrýva materiál vinylovou vrstvou. Pri nízkych teplotách pod bodom mrazu tento typ tkaniny tuhne, čo má za následok že pri manipulácii alebo zaťažení snehom a vodou dochádza k tvorbe trhlín, cez ktoré vlhkosť preniká pod povrch krytu.
Odborníci holandskej značky AeroCover tento problém vyriešili použitím krytov vyrobených z moderných ľahkých materiálov, ktoré si dobre poradia za každých podmienok. Moderné ochranné kryty na záhradný nábytok a záhradné príslušenstvo sú vyrobené z kvalitného polyesteru RIPSTOP odolného voči opotrebeniu. Tkanina má ďalšiu vrstvu (priedušnú membránu), ktorá zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu.Vzdušné a ľahké obaly pre nábytok na terase


Ponuka ochranných krytov na nábytok od renomovanej značky AeroCover je univerzálna a dá sa použiť prakticky na každý typ nábytku, takže si môžete byť istí, že vhodný kryt podľa vašich potrieb si určite vyberiete. Materiál prepúšťa vzduch a je doplnený o membránovú vrstvu. Nielenže  chráni povrch nábytku pred vlhkosťou a nečistotami, ale tiež obmedzuje tvorbu vodných pár a tým obmedzuje vývoj plesní a húb.


Ochranné kryty AeroCover so širokou ponukou


V našich spoločnostiach sa snažíme komplexne starať o potreby našich zákaznikov. Aby sme predišli negatívnym vplyvom počasia a znečisteného ovzdušia na záhradný nábytok na vašej terase alebo balkóne rozšírili sme ponuku na našich stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz o ochranné obaly. Okrem nábytku sú vhodné aj pre grily a záhradné slnečníky. Vďaka ľahkému obalu si váš slnečník udrží svoju sýtu farbu po mnoho sezón. V širokom ponuke dostupných modelov môžete jednoducho nájsť typy prispôsobené vašim požiadavkám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia