Kategórie
 
 
 
 
 
Vyberte si z ponuky

Ochranné kryty

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

 
 

Ochranné kryty na záhradné stoličky a kreslá

Záhradné kreslá a stoličky sú obľúbenými spoločníkmi letnej relaxácie v prírode. S našou kolekciou pohodlných záhradných kresiel môžete čerpať energiu na vašej terase. Je to vďaka tomu, že domáce prostredie nie je obyčajným prostredím, ale stáva sa centrom rodinných stretnutí, ktoré sa konajú v krásnej zelenej scenérii. Aby idylka v záhrade trvala čo najdlhšie, je potrebné vynaložiť všetko úsilie k tomu, aby záhradný nábytok slúžil v domácnosti  v dobrom stave po mnoho rokov. Objavte ochranné kryty pre záhradné stoličky a záhradné kreslá a zistite, aké ľahké a bezproblémové je poskytnúť svojmu nábytku to najlepšie čo môžete spraviť.

Ochranné kryty – doplnok, ktorý vydrží...

Doplnením záhradnej kolekcie praktickými krytmi AeroCover je najlepší spôsob, ako maximalizovať životnosť stoličiek a kresiel. Nemusíte sa starať o časovo náročnú impregnáciu či údržbu vášho nábytku. Všetko, čo musíte urobiť, je zakryť nábytok praktickými a ľahkými ochrannými krytmi. V tomto "oblečení", môžete nábytok ponechať dlhú zimu v exteriéry, bez nutnosti skladovania, takže námraza a vlhkosť neovplyvnia vzhľad nábytku.

Ochranné kryty – inovatívne materiály

Inovatívne ochranné kryty dostupné na www.bamboo.sk sa výrazne odlišujú od populárnych modelov potiahnutých vrstvou vinylu alebo PVC. Na rozdiel od iných materiálov, mäkká polyesterová tkanina s priedušnou membránou  zostáva pružná aj pri nízkych teplotách. Cez ochranný kryt, celá štruktúra dýcha, čo účinne zabraňuje rastu baktérií a plesní. Ľahko použiteľné kryty sú navyše ekologicky šetrné a dajú sa recyklovať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia