Kategórie
 
 
 
 
 
Ochranné kryty na grily a ohniská
 
 

Ochranné kryty na grily a ohniská

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

 
 

Ľahké ochranné obaly pre záhradné grily


Na čo sa všetci najviac tešíme na rodinných akciách v záhrade? Určite si nájdeme veľa dôvodov. Vôňa zeleniny, chutných kúskov mäsa a čerstvých rýb, ktoré sa pripravujú na 

horúcom záhradnom grile získa pravdepodobne najviac hlasov. Tešíme sa na samotnú ochutnávku jedál ale dôležitá je aj ich príprava. Je to vynikajúca možnosť ako stráviť voľný čas s rodinou a priateľmi v príjemnom prostredí obklopení zelenou scenériou. 

Náš najdôležitejší pomocník si zaslúži primeranú pozornosť aj po skončení záhradnej párty. Ak chcete, aby bol záhradný gril pripravený na ďalšie podobné akcie na dlhý čas, postarajte sa oň! Kvalitné ochranné obaly na všetky druhy grilov značky AeroCover na stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz vám to umožnia.


Skvelé vône a chute leta na dlhé roky zabezpečia kryty


Aj najkvalitnejšie materiály majú svoje limity. Záhradný nábytok, závesné kreslo na balkóne aj záhradný gril na terase sú trvale vystavené intenzívnym a nepriaznivým poveternostným faktorom. Ak chceme zabrániť aby zmeny počasia poškodili vzhľad a funkčnosť záhradného grilu a nábytku oplatí sa ich chrániť kvalitným krytom. Ochranné obaly navrhnuté renomovanou značkou AeroCover sú vzdušné a spoľahlivo ochránia všetko čo je pod nimi.


Ochranné kryty na záhradné grily pre leto aj zimu


Doteraz bežne používané materiály na výrobu ochranných obalov pre záhradné príslušenstvo pri nízkych zimných teplotách tuhnú a následne praskajú. Ich funkčnost sa tak znižuje a neplnia dostatočne svoju úlohu. Ochranné kryty AeroCover sú vyrobené z inovovaného polyesteru so špeciálnou membránou, ktorý si zachováva svoju mäkkú štruktúru bez ohľadu na vonkajšie počasie. Vzdušná látka je odolná voči prachu, vode a nečistotám v ovzduší. Jej unikátne vlastnosti významne obmedzujú tvorbu plesní, húb a baktérií. Váš záhradný gril tak získava dokonalú ochranu. Nízka váha tkaniny a jednoduchá manipulácia robia z ochrany grilu detskú zábavu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia