Kategórie
 
 
 
 
 
Ochranné kryty na sedacie súpravy
 
 

Ochranné kryty na sedacie súpravy

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

 
 

Ochranné kryty na záhradné súpravy ocení každý

 

Pri plánovani záhradných úprav venujeme najväčšiu pozornosť výberu záhradného sedenia.  Práve záhradná sedacia súprava robí z bežného priestoru miesto na stretnutia a odpočinok. Práve vďaka nej majú letné posedenia v exteriéri takú jedinečnú atmosféru. 

Všetci vieme, že premenlivé počasie nemá na stav záhradných zostáv práve najlepší vplyv. Ani najkvalitnejšie materiály používané na ich výrobu nezabránia bez primeranej ochrany zmenám na ich vzhľade. Výrobcovia exteriérového nábytku napĺňajú očakávania ľudí, pre ktorých je najvyššou prioritou kvalita. Jedným z praktických riešení je široký sortiment ochranných obalov na záhradné súpravy. Využitím jednoduchého riešenia si miesto spoločných rodinných posedení a miesto stretnutí s priateľmi zachová bezchybný vzhľad na dlhé roky. Ochranné kryty z nových materiálov na záhradný nábytok


Obaly na sedacie súpravy na terase alebo balkóne značky AeroCover sú vyrobené z mäkkého polyesteru. Nízke teploty nemajú nepriaznivý vplyv na jeho kvalitu, neztuhne ani nepraskne. Špeciálna membrána zabezpečuje primerané prúdenie vzduchu, takže vlhkosť pod ochranným krytom nekondenzuje. Vzdušný materiál účinne obmedzuje tvorbu húb, plesní a baktérií, pre ktoré je vlhkosť ideálnym prostredím na šírenie.
Materiál krytu je ľahký a vďaka  špeciálnemu vrecku, ktoré je tiež súčasťou dodávky, nemáte problém s úschovou obalu keď ho nepoužívate. 


Obaly na nábytok vyrobené v súlade so životným prostredím


Zakúpením ochranného krytu AeroCover pre súpravu záhradného nábytku poskytnete svojmu nábytku najvhodnejšiu ochranu a súčasne pomôžete aj matke prírode. Všetky výrobky od tejto holandskej značky, ktoré môžete nájsť na stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz sú k ekologické a recyklovateľné.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia