Kategórie
 
 
 
 
 
Vyberte si z ponuky

Záhradné slnečníky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

 
 

Záhradné slnečníky s bočnou nohou...

Ak si chcete užiť leto na maximum, je dôležité zabezpečiť optimálne podmienky pre nerušený oddych. Pri zariaďovaní záhrady alebo terasy nie sú dôležité len záhradné lehátka či záhradné  sedacie súpravy, ale aj záhradný slnečník - nenápadný detail, ktorý nás chráni pred slnkom a nečakaným mrholením. Trendovou a mimoriadne funkčnou alternatívou k tradičným modelom sú práve záhradné slnečníky s bočnou nohou.

Záhradný slnečníky pre slnko a dážď...

Hlavnou úlohou záhradného slnečníka je poskytnúť maximálnu ochranu pred slnkom. Záhradné slnečníky z kolekcie Platinum sú bariérou nielen pre prudké slnečné lúče, ale aj pre vlhkosť a UV žiarenie. Záhradné slnečníky s bočnou nohou sa dokonale hodia ku každému, dokonca aj k najrozsiahlejšiemu nábytku. Navyše, viacúrovňový mechanizmus na nastavenie uhla sklonu slnečníku, umožňuje zatienenie ľubovoľných, dokonca ťažko prístupných miest. Kryt vyrobený z vysoko kvalitného polyestru potiahnutého polyuretánom je odolný voči prachu a vode. Vďaka svojej vysokej odolnosti voči UV žiareniu má dlhú životnosť a ľahko sa udržuje.

Záhradné slnečníky a holandský dizajn

Rad exkluzívnych dáždnikov je navrhnutý a modernizovaný tímom skúsených dizajnérov z Holandska. Sú zameraní na to aby vzniklo elegantné a spoľahlivé zariadenie, ktoré sa jednoducho ovláda. Inovatívne a odvážne nápady viedli k vytvoreniu krásnych záhradných slnečníkov s dvojitým sklopným mechanizmom. Bez toho, aby sa pohybovala konštrukcia, môžete voľne naklápať a otáčať slnečník v ľubovoľnom smere. Dokonalé zatienenie máte zabezpečené od rána až do večera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia