Kategórie
 
 
 
 
 
Ochranné kryty na lehátka
 
 

Ochranné kryty na lehátka

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 

 
 

Vzdušné ochranné kryty na záhradné lehátka


Môže byť niečo príjemnejšie, ako oddych na pohodlnom lehátku počas teplého a slnečného popoludnia. Ratanový výplet s čalúnením sa ideálne prispôsobia tvaru vášho tela a slnečné lúče pomaly farbia vašu pokožku do toho správneho odtieňa. Záhradné lehátka sú nepochybne obľúbenými spoločníkmi leňošenia na terase alebo pri bazéne. 
Aby tento spoľahlivý typ záhradného nábytku poskytoval svoje služby dlhodobo, navrhujeme vám objednať si na našich stránkach www.bamboo.sk a www.drstudio.cz praktický ochranný kryt, ktorý výrazne predĺži životnosť nábytku a zabezpečí ochranu pred nepriazňou počasia. 


Krásny záhradný nábytok s minimálnym úsilímNemáte chuť a ani čas pravidelne čistiť nábytok na terase alebo balkóne, aby vyzeral podľa vašich predstáv? Teraz máte výbornú príležitosť ako to dosiahnuť. Ochranné obaly na záhradné lehátka vám to pomôžu výrazne uľahčiť. Je tu ešte jedna dôležitá výhoda - nie je portrebné sa zaoberať otázkou kde nájsť dostatok miesta na ich mimosezónne uskladnenie. Stačí, keď použijete ľahký ochranný kryt a môžu bezpečne prečkať sychravé jesenné a chladné zimné počasie vonku.

Našou najvyššou prioritou je kvalita. Ponúkame vám obaly na záhradné lehátka, ktoré sa výrazne líšia od predchádzajúcich výrobkov. Tradičné materiály sú obvykle pokryté vrstvou vinylu, ktorý má ochrániť nábytok pred vodou a nečistotami. Pod vplyvom nízkej teploty však vinylová vrstva stuhne a praská. Neplní tak dostatočne svoju funkciu. Ľahký, vzdušný ochranný kryt AeroCover tvoria dve vrstvy materiálu - vysokokvalitný polyester a membrána odvádzajúca vlhkosť. Pevný a vzdušný obal chráni záhradné lehátka aj ďalší nábytok pred vlhkom, všadeprítomným prachom, lístím so stromov a tiež snehovou pokrývku. Novovyvinutý materiál významne obmedzuje tvorbu plesní, húb a baktérií tým, že zabraňuje kondenzácii vody na nábytku a zabezpečuje primerané prúdenie vzduchu.


Kryty na záhradné lehátka sú vyrobené v súlade s prírodou


Obaly na zakrytie záhradných ležadiel sa okrem svojich vysokých úžitkových vlastností pýšia aj tým že sú ekologické. Výrobky AeroCover sú navrhnuté v súlade so životným prostredím a môžu sa recyklovať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia