Blog

Kategórie
 
 
 
 
 
BLOG

 
 

Záhrada, terasa, gril, záhradný nábytok....Máte pocit, že vám ešte niečo chýba? No predsa hliníková pergola! Viete prečo? Hlinikové pergoly sa momentálne tešia veľkej popularite a obľube.

 

Máte radi exotický nábytok tak ako my? Veríme že áno, pretože prírodný ratanový nábytok sa v tomto období teší stále väčšej obľube.

 

Každý z nás zažil ten pocit letných prázdnin, kde sme zažívali tie najkrajšie detské zážitky v starom dome u našich strarých rodičov. Alebo si pripomeňme dlhé zimné večery keď sme otravovali starého otca, ktorý čítal knihu v starom ratanovom hojdacom kresle.

 

Retro nábytok do reštaurácie aj kaviarne


Pri stravovaní už dávno nejde len o to aby sme sa dobre sa najedli. V skutočnosti je to vysoko spoločenské podujatie, ktoré spája rodinu, priateľov, známych alebo obchodných partnerov.

 

Ratanové lehátka a nábytok z umelého ratanu pre wellnes

Slovo wellness má v anglickom jazyku oveľa širší význam než v akom sa používa v našich končinách. Wellness znamená, že žijete v stave optimálneho zdravia, pohody a vitality a investujete peniaze, čas a energiu do vecí, ktoré vám ich pomáhajú dosiahnuť a udržať. 

 

Záhradný nábytok a záhrada – dôležitá je symbióza

Ako povedal Cicero, človek potrebuje k životu záhradu a knihu. Žijeme v krásnej prírodnej scenérii, v ktorej máme príležitosť upokojiť svoje nervy a nájsť životnú rovnováhu.

 

Pri kúpe svietidla na terasu sa radšej nespoliehajte na náhodu. Vonkajšie osvetleni je neustále vystavené faktorom, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvniť jeho stav.

 

Pletený nábytok, ktorý v našich končinách poznáme skôr pod pojmom prútený nábytok bol známy už v starovekom Egypte, Perzii a Ríme. Už v stredoveku bola technika pletenia nábytku známa v celej Európe. V 16. a 17. storočí sa využívali predovšetkým vŕbové prúty.

 

Asi ste už uvažovali o použití vypletaného nábytku vo vašej domácnosti? Nie ste v tomto smere žiadnou výnimkou. 

 

Záhradná sedacia súprava MILANOS otázkou, aký vhodný záhradný nábytok si vybrať, sa stretávame prakticky dennodenne.
Pri svojej práci s našimi zákazníkmi im vždy položíme nasledujúce otázky:
Kde chcete mať umiestnený nábytok? Je miesto kde bude nábytok umiestnený prekryté? Aký materiál si prajete zvoliť?
Je to len pár otázok z mnohých, ktoré pri komunikácií so zákazníkmi používame. A práve tieto majú byť tie rozhodujúce, ktoré treba zvážiť pri kúpe záhradného nábytku. V nasledujúcom článku si preberieme jednotlivé možnosti.

 

Hliníková pergola Gazebo SUNS MaranzaAko šťastný majiteľ záhrady alebo pozemku viete, ako je dôležité stráviť voľný čas na čerstvom vzduchu. Rodinná večera na slnečnej terase, romantické chvíle s vínom pod holým nebom alebo pokojné chvíle strávené v hojdacom kresle po náročnom dni vytvárajú mozaiku spomienok. Prudké slnko, mrholenie alebo silný dážď môžu efektívne zmariť plány na deň voľna. Sú však rozmary počasia to, čo najviac milujete? Samozrejme, že nie! Vybavením vašej záhrady alebo terasy s elegantnými záhradnými pergolami nikdy nezaskočí žiadny vrtoch letného počasia. Pozrite sa na našu rozsiahlu ponuku a vytvorte magické miesto priamo pri prahu Vášho domova.

 

Závesné ratanové kreslo UOVOPri zariaďovaní záhrady alebo terasy zvážte či k zostave záhradného nábytku nebude vhodným doplnkom aj závesné ratanové kreslo. Je ideálnym riešením aj v prípade ak vás limituje priestor. Môžete ho mať aj na menšom balkóne a dá sa využiť aj pri zariaďovaní dovolenkového apartmánu. Na stránke www.bamboo.sk máme niekoľko alternatív riešenia. Stavte na jeden silný, výrazný prvok, ktorý oživí váš priestor.

 

Provensálsko je jedna z najznámejších a aj najviac navštevovaných oblastí Európy. Niet sa čomu čudovať. Azúrové pobrežie so strediskami Nice, Cannes, St. Tropez, na pozadí predhoria Álp a medzi tým nádherná krajina s množstvom malebných mestečiek a dediniek.

 

Aktuálnou a pre nás veľmi významnou udalosťou je 17. výročie vzniku našej firmy. V tejto súvislosti sme pripravili príjemné prekvapenie aj pre našich zákazníkov. Oslávte s nami túto udalosť a nakupujte vybraný sortiment s výraznými zľavami.

 

Japonský paraván HS 340V mnohých typoch prevádzok sa stretáme s potrebou oddeliť jednotlivé pracoviská. Každý chce mať predsa pri masáži svoj pokoj. Sú ale aj ďalšie pracoviská, kde nám nadmerný záujem okolia nemusí vyhovovať. Ako príklad uvedieme kadernícke salóny, pedikúry ale aj rôzne typy zdravotníckych ambulancií. V kaviarňach alebo reštauráciách je nevyhnutné  zabezpečiť dostatok súkromia pre rodinné alebo firemné posedenie bez zvedavých pohľadov ostatných zákazníkov zariadenia.

 

Záhradný slnečník Challenger T1Pri hľadaní dokonalej záhrady musíte nájsť optimum medzi estetikou a funkčnosťou. Výberom zo širokého sortimentu sa rozhodnete pre pohodlný a účelný záhradný nábytok a starostlivo hľadáte doplnky, ktoré dodajú priestoru charakter a štýl.

 

Tak ako každý rok prinášame našim zákazníkom množstvo zaujímavých noviniek. Nájdete ich na stránke vo viacerých kategóriách .  

 

 

 

 

 

 

 
Záhradná sedacia súprava JAVAČo to je luxus? Môžeme si pomôcť jeho definíciou podľa slovníka cudzích slov. Luxus to je prepych, nádhera, veĺkoleposť, honosnosť, úplne výnimočná dokonalosť v spôsobe života, bývania, obliekania a podobne. Je synonymom bohatstva, komfortu, nadbytku, pohodlia, prebytku a prosperity. Luxusný je jednoducho vynikajúci a teda najvyššej kvality.Myslíme si, že tieto vlastnosti spĺňajú viaceré záhradné súpravy z našej ponuky a vytvorili sme preto na stránke kategóriu luxusný záhradný nábytok.
 
Závesné kreslo so stojanom Nester large carbonHoďte všetko za hlavu, prestaňte sa znepokojovať, jednoducho len čítajte, relaxujte, sledujte ako sa vaše deti hrajú. Užívajte si slnečné lúče, alebo iba pozorujte oblaky či už s priateľom, s láskou alebo len tak - sami.
Práve na tento účel bolo vytvorené Tiipii. Sú za ním ľudia s veľkou láskou ku všetkému, čo je spojené s prírodou.
Neváhajte a začnite si vytvárať vaše vlastné príbehy s Tiipii. Musíte občas len zabudnúť na svoje hodinky a získať späť kúsok času pre seba – sme si istí, že treba začať odtiaľ.
Potom ako závesná posteľ Tiipii dorazí a vy ho zavesíte, podelíte sa oň, spravíte si svoj obľúbený drink a skutočne si ho zamilujete.
A to je všetko. Naša úloha je splnená. Pripájame niekoľko námetov ako môžete využiť našu novinku.
 
Vimine Natural Wicker® je exkluzívna značka, ktorá ponúka nábytok a záhradné doplnky z nelúpaného ratanu a teaku. Nájdete tu ručne vyrábaný nábytok z ratanu ( záhradný ratanový nábytok, pohodlné ratanové súpravy, teakové stoly, ratanové kreslá a stoličky, záhradné hojdacie kreslá, závesné ratanové kreslá, kvetináče, prútené košíky a ratanové koše ). Značka VIMINE ponúka svojim zákazníkom spojenie luxusu, elegancie a pohodlia z prírodného ratanu a teaku v koloniálnom štýle. Nábytok a doplnky VIMINE sú ručne vyrábané s maximálnou starostlivosťou o životné prostredie, pretože rešpektujeme prírodu.

 
 

Záhradný nábytok sa stáva jedným z najdôležitejších prvkov v moderných domácnostiach. Je preto dôležité vedieť si správne vybrať. Základnou požiadavkou je estetická stránka. Nekúpime si predsa niečo čo sa nám nepáči. Farba, tvar, atraktívny vzhľad sú prvky ktoré často rozhodujú u našich krajších polovičiek. Páni zvažujú aj iné kritériá ako napríklad kvalita použitých materiálov, kvalita dielenského spracovania, odolnosť voči poveternostným vplyvom, životnosť,  prípade nároky na údržbu. Výber správnej zostavy nie je jednoduchý. Záhradná ratanová zostava - Rapallo

 
Z mnohých historických filmov si určite pamätáte zábery, keď sa hlavná hrdinka prezlieka za deliacou stenou stojacou niekde v kúte izby a nepovolané oči vidia len kúsky oblečenia ktoré buď padnú na zem alebo ostanú na stene zavesené.
 
 

Balkón, keď nie je záhrada


Leto, príjemné teplé slnečné lúče ... noci bývajú krásne teplé, dlhšie a pozývajú nás na posedenie vonku. Bohužiaľ, nie všetci z nás majú záhradu. Našťastie máme ešte balkón! a s pomocou našich rád sa stane Váš balkón oázou zelene a relaxácie.

Aký druh nábytku zvoliť na balkón, aby bol príjemný a funkčný?

Záhradný nábytok OLTRE z DR štúdia je to, čo hľadáte a už nemusíte hľadať inde.
 
Myslíte si, že sedacie vaky sa môžu líšiť len tvarom, veľkosťou alebo farbou? Radi by sme vás vyviedli z omylu. Pre dokonalé pohodlie a pôžitok so sedenia má zásadný význam predovšetkým výplň. Štandardne sa vaky plnia polyuretanovými alebo polyetylénovými guličkami. My vám chceme predstaviť tohtoročný hit v našej ponuke. 

 

Výhody bambusu

Bambus po anglicky bamboo 

Niektoré druhy bambusu majú mimoriadne tvrdé drevo. V minulosti sa z nich dokonca vyrábali meče, ktorých tvrdosť bola porovnateľná s oceľovými. Napriek tomu mnohých možno prekvapí fakt, že bambus nepatrí medzi stromy. 

Botanicky má bambus blízko napríklad k našim obilninám a je to v podstate tráva. V rastlinnej ríši je držiteľom viacerých rekordov. Niektoré druhy vyrastú za jeden deň až o 100 cm, pričom rekordérom je druh bambus madake s prírastkom 132 cm za 24 hodín. Bambus je tiež najvyššia bylina na svete. Druh bambusník Brandisov dorastá až do výšky 36 metrov pričom hrúbka stebla dosahuje

okolo 20 centimetrov. V historických záznamoch sú údaje, že na ostrove Jáva sa v minulosti vyskytovali niektoré druhy vysoké až 51 metrov.

Hrúbka bambusového stebla môže dosiahnuť u niektorých druhov až 30 cm. Hrubé bambusové tyče až do priemeru 16 cm má v ponuke aj naša spoločnosť a podrobnejšie informácie si môžete nájsť na linku - bambusové tyče. Bambus je najviac rozšírený v Indii a juhovýchodnej Ázii. Okrem severnej Európy a arktických oblastí rastie takmer po celom svete. Celkom ich poznáme okolo 600 druhov a 

líšia sa okrem iných detailov aj farbou.K najkrajším patrí druh bambusovec lako s čiernymi steblami

druhy majú červené sfarbenie.
Tmavé bambusové tyče ( tiger ) alebo hnedé bambusové tyče ( black bamboo ) môžete nájsť aj na našej stránke.

 

Paravány

Paraván patrí medzi praktické a dizajnové doplnky do domácnosti. Môžete ho poznať pod rôznymi názvami ako napríklad aj “španielska stena”. Do Európy sa dostal z ďalekej Číny a Japonska.

Kto sa nepamätá na filmy pre pamätníkov, v ktorých dáma zmizne za elegantným paravánom, spoza ktorého bolo vidieť len jej hlavu a lietajúce oblečenie? Tieto snímky sú už bohužial minulosťou no paravány sa zachovali až do dnešných dní.

Chceli by ste predeliť jednu z vašich miestností, oddeliť priestor v kancelárií bez budovania zbytočných a nepraktických priečok, alebo máte pocit, že vás je doma veľa? Je priam prirodzené že každý potrebuje svoj priestor a svoje súkromie. V dnešnej dobe paraván neslúži len na prezliekanie ale aj ako priestor v ktorom vytvoríte v miestosti svoje zákutie alebo ním len oddelíte pracovné miesto. Paravány našli svoje využitie aj v masérskych a kozmetických salónoch.

 

V menších priestoroch sa vám bude hodiť k vytvoreniu intímneho prostredia alebo na získanie kúsku miesta. Veľké priestory zasa môže urobiť útulnejšími – rozdelenie miestnosti na viac častí utlmí rozľahlosť.

Neodmysliteľnou výhodou paravánu je možnosť ľubovoľne meniť jeho polohu a tak sa môžete hrať s priestorom a meniť alebo upravvať ho podľa svojej fantázie. Vďaka skladnosti paravánu je možné ho zložiť, preniesť na iné miesto alebo ho len zložený schovať pod posteľ, za skriňu alebo do šatníka a v prípade potreby ho môžete vytiahnuť a rozložiť.

Momentálne si môžete vybrať z rôznych druhov paravánov, od obrázkových až po tie jednoduché alebo rustikálne

 

Exotický nábytok aj do moderných domácností

Moderne zariadené byty a domy sú trendom hlavne medzi mladými ľuďmi. Hranaté tvary moderného nábytku a častokrát používané kovové prvky je vhodné zmäkčiť doplnkami z prírodných materiálov. Môžu to byť napríklad dekoratívne bambusové tyče. Ideálnym a zároveň praktickým a pohodlným riešenim môže byť ratanové hojdacie kreslo prípadne ratanové otočné hojdacie kreslo. Poslúžia Vám ako miesto na odpočinok. Svojimi klasickými tvarmi prinesú do bytu závan exotiky a romantiky.

 

Ratanový nábytok

Prečo sú rozdiely v cenách ratanového nábytku také vysoké? Odpoveď samozrejme nie je jednoduchá. Rozdiel je súhrnom viacerých faktorov, ktoré nie sú pre bežného zákazníka na prvý pohľad zrejmé. Už vôbec sa nedajú zistiť z obrázka na internetovej stránke, ktorý je často jediným zdrojom informácii pre kupujúceho. 

Ratan je tropická liana a podstatné pre kvalitu dreva je čas, kedy sa zbiera. Mimo obdobia dažďov rastie ratan pomalšie a drevo je potom hustejšie a tým aj pevnejšie. Nižšia kvalita sa prejavuje nie celkom hladkým a častokrát znečistením povrchom dreva.
Podstatným spôsobom ovplyvňuje cenu aj samotná hrúbka ratanových prútov. 
Spôsob spájania jednotlivých častí ma na konečnú cenu a tým ale samozrejme aj na výslednú kvalitu najväčší vplyv. Štandardne sa nosné spoje zabezpečujú čapovaním. Jednotlivé diely sú na miestach spájania prevŕtané a do otvoru je vlisovaný drevený čap.
V prípade lacnejšieho nábytku sú niektoré čapované spoje nahradené skrutkami. 
Pre výslednú kvalitu a konečný vzhľad je dôležitá povrchová úprava. Kvalitné pigmenty a laky, ktoré sa používajú na dosiahnutie požadovaného odtieňa sú stabilnejšie. Nestrácajú svoju farbu a lesk ani pri dlhodobom používaní.
Dôležitou súčasťou ratanových kresiel, stoličiek, taburetiek a lavičiek je čalúnenie. Vhodnejšie je používať hrubšie režné látky a kvalitnú molitanovú výplň.

Samozrejme, že je ešte mnoho dalších detailov, ktoré výslednú kvalitu ale aj cenu ovplyvňujú. Kvalitný ratanový nábytok môžete nájsť na stránke www.bamboo.sk. Predajca DR štúdio, s.r.o. Vám zároveň umožní zhodnotiť ponúkanú kvalitu, pretože  v predajniach spoločnosti nájdete viaceré najpredávanejšie položky.  Máte možnosť vyskúšať a posúdiť ponúkanú kvalitu na vystavených vzorkách.
 

Zariadenie pre wellness

Wellness  a spa centrá sú dnes neodmysliteľnou súčasťou hotelov a penziónov. Ich vybavenie kvalitným nábytkom z umelého ratanu  je skvelá voľba z viacerých dôvodov, predovšetkým jeho dlhá životnosť, odolnosť voči vlhkosti a jednoduchá údržba. Najviac využívané vo wellness a spa centrách sú lehátka z umelého ratanu. Väčšina z nich má polohovateľné operadlo, čo umožňuje  dokonalý relax.  Lehátka z umelého ratanu môžete mať s matracom alebo bez matraca.

Wellness a spa centrá si môžete doplniť aj o malé stolíky a kreslá z umelého ratanu a interiér osviežiť  doplnkami ako napríklad kvetináče z umelého ratanu v rôznych veľkostiach.  Žiadne luxusné spa a wellness centrum sa dnes bez lehátok a nábytku z kvalitného umelého ratanu už nezaobíde.

 

 

 
 

Starostlivosť o bambusový nábytok

Bambusový nábytok v podstate nepotrebuje žiadnu zvláštnu starostlivosť. Stačí klasická leštiaca emulzia na nábytok. Ak sa na bambusovom nábytku niečo poškodí, tak potom je to väčšinou iba viazanie, ktoré môžete narušiť, prípadne prerezať niečím ostrým. Nábytok by mal byť umiestnený na suchom, vetranom mieste.

 
 

Sedací vak DR Relax

Pri výbere sedacieho vaku DR relax kladieme Najväčší dôraz na vonkajší vzhľad. 90% našich materiálov má tak vysokú odolnosť proti oteru, že vám zabezpečíme pokojné srdce. Dáta o odolnosti proti oteru, tzv. Martindale Abrasion Resistance Test, sú uvedený na našich webových stránkach pre všetky sedacie vaky Dr. Relax *.

Aké výhody má sedací vak DRrelax?

100% záruka spokojnosti
730 dní, 2 roky záruka odolnosť proti oteru pre výrobky označené Martinom Dale ** číslom.
730 dní, 2 roky servisné záruky ***, Akékoľvek chyby, ku ktorým došlo pri výrobe (šitie, lepenie).
Široká cenová ponuka, veľký výber tkanín a výrobkov.
Individuálne riešenie a individuálny štandardy MÔŽU vybrať jednotlivci a firmy. Od 5 kusov máte možnosť Mať jedinečnú ponuku.
Vopred oznámená akcie, aby ste získali najlacnejší miesto pre svoje sny.
Obchodná značka, vysoké výrobné požiadavky, presnosť, profesionalita, záujem a stabilný pracovníci charakterizujú našu spoločnosť.
Výhoda obalov sedacích vákua Dr.Relax s dvojitou vrstvou
Bezpečnosť - dvojitá stena rozdeľuje plniaci materiál z vonkajšieho sveta. Niekedy je lepšie vnútri ako vonku.
Možno pridať - S jednostranným otvorom na sedacom vaku so zipsom sa dá ľahko a vždy, keď je to možné, Môžete doplniť sedací vak Dr.Relax.
Zmena dizajnu - obal sedacieho vaku Dr.Relax Môžete Kedykoľvek ľahko vymeniť. Ako sa štýl rýchlo menia, Môžete rýchlo oblečie svoj sedacie vakdo nového dizajnu.
Čistenie: zatáhnul - vyper - vysuš - znova obleč ... je také ľahké
Pohodlie - Vďaka dvojitému vrstveniu budú sedacie vaky Dr.Relax stabilnejší, ale nestratí pohodlie
Prečo sú vrecia Dr.Relax bezpečné?

Skrytý zips - zips sme opatrne schovali, aby sa zabránilo nežiaduceho otvorenia. Vnútorné i vonkajšie kryty sú opatrené bezpečnostným zipsom.

Kvalitné EPS polyesterové guličky - Prima z továrne bez prášku naplnené do vnútorného antialergického poťahu so 100% bavlnou.

Odolný materiál a silné šitie - nevyrába naše sedacie vaky len dva roky. Pracujeme len z odolných materiálov a šijeme naše sedacie vaky s veľkou presnosťou.

Dvojitá stena - dvojitá stena rozdeľuje výplňový materiál do vonkajšieho povlaku.

Rýchle a jednoduché čistenie!

Veľká výhoda sedacích vákuu s dvoma poťahy voči Jednovrstvové vákuum je, že sa dajú vyprať. Predstavte si, aká by bola komická situácia, keby ste museli do práčky pridať 350 až 600 litrový sedací vak. Exteriér sedacích vákua Dr.Relax je vyrobený zo 100% bavlny, vonkajšie tkaniny možno umyť a oprat (30 ° C bez zmäkčenie).

Takže sa pozrime, čo je vlastne sedací vak, ktorý sa stal dnes tak obľúbeným produktom.

Dostatočný a kvalitný odpočinok je pre naše telo nesmierne Dôležitý. To je presne tá vlastnosť, vďaka ktorej, sa sedacie vaky, ktorá sa stala obľúbenými medzi deťmi i dospelými, bola preukázanou ako jedna z najpohodlnejších možností odpočinku. Kto ešte to nevyzkoušíš, iste to vyskúšajte a ten, kto ho už použil, to iste potvrdí. Určite ste narazili nasedací vaky rôznych tvarov, veľkostí a farieb. Existujú také rovnaký pravidlá, ktoré musíme dodržiavať Počas výroby. Porušenie týchto pravidiel spôsobu nespokojnosť zákazníkov a pokles dôvery v sedací vak. Je veľmi DÔLEŽITÉ vyrábané kvalitné výrobky, kuli tomu používame vysokokvalitné vonkajšie i vnútorné látky. Výplňový materiál, tzv. Polystyrénové guličky, musí byť nielen kvalitné, ale aj napriek vypočítaná a naplnenie, aby váš sedací vak pohodlnejšie a trvalejší. Keď sedíte alebo ležíte na tomto populárnom sedacom vaku, sú tieto malé 2-5 mm polystyrénové guličky usporiadanie tak, aby vak zodpovedá tvaru vášho tela a zaistil vám všetko pohodlie. Pamäťová pena, ktorá bola prvýkrát použitá v kozmických technológiách, vám poskytuje 100% pohodlie a je potvrdení aj lekárskych výsledky. Používajú túto technológiu také k vytvoreniu vrstvy matraca pre zabezpečenie dobrého spánku. U iných sedacích vákua a nábytku je princíp rovnaký, s tým rozdielom, že sedací vak Dr. Relax je 100% plný prvotriedneho polystyrénových perličkami, ktoré obklopujú takmer celé vaše telo a poskytujú tak 100% pohodlie.

Prečo je sedací vak DR relax tak veľmi zvláštne a odolný?

Pri výbere sedacieho vaku DR relax kladieme Najväčší dôraz na vonkajší vzhľad. 90% našich materiálov má tak vysokú odolnosť proti oteru, že vám zabezpečíme pokojné srdce. Dáta o odolnosti proti oteru, tzv. Martindale Abrasion Resistance Test, sú uvedený na našich webových stránkach pre všetky sedacie vaky Dr. Relax *.

Čo je Martindale - test?

Počas testu Martindale odborníci kontroluj jednotlivé materiály, nábytkové tkaniny a ich vhodnosť pre Rovnaké ciele. Napríklad, či jednotlivé nábytkové tkaniny sú vhodné pre domácich spotrebiteľov neba sú také vhodné pre intenzívnejšie použitie (hotely, verejné inštitúcie, reštaurácie apod.). Test je také známy ako skúška odolnosti proti oteru neba skúška trenie.

Počas testu 1000 cyklov sa počíta s trením. Všeobecné textílie pre domácnosť budú trvať asi 20 000 cyklov. Čím jemnejšie je odolnosť proti oderu, tím lepšia odolnosť tkaniny proti oteru. Materiály okolo 30 000 sú ideálne pre vybavenie a použitie v hotelových izbách, apartmánoch alebo konferenčných miestnostiach. Nad hodnotou spoločnosti Martindale sa Najčastejšie používa 30 000 materiálov na termináloch, centrách zákazníckych služieb, nonstop kasínach a zdravotníckych službách, ktoré čakajú na to, aby boli k dispozícii 24 hodín deň

 

Starostlivosť o prírodný ratan

Ratan je prírodná trstina používaná na pletenie nábytku. Má jedinečný vzhľad s teplým tónom. Rovnako ako zvyšok tohtoročnej kolekcie ratanového nábytku je vhodný tiež pre vonkajšie použitie - ale pre predĺženie životnosti nábytku odporúčame ho umiestniť tak, aby bol chránený pred vlhkým a silným slnečným počasím. 

Prírodný ratan či horské prútie sa vyznačuje veľkou pevnosťou, prakticky bez nároku na ošetrovanie. Všetky modely sa vyznačujú elegantným dizajnom a ergonómiou pre pohodlné sedenie, podušky sú samozrejme vo vysokej kvalite.

Ratan je tropická liana používaná na pletenie nábytku. Má jedinečný vzhľad s teplým tónom. Rovnako ako zvyšok tohtoročnej kolekcie ratanového nábytku je vhodný tiež pre vonkajšie použitie - ale pre predĺženie životnosti nábytku odporúčame ho umiestniť tak, aby bol chránený pred vlhkým a silným slnečným počasím. 

 

Paravány

Naše krásne paravány predstavujú rýchle, praktické a zároveň dizajnové riešenie v týchto a  iných krízových situáciách. Títo skvelí pomocníci dokonale zakryjú všetky nedostatky, ktoré nemusia byť na prvý pohľad vidieť. 
Návšteva už klope na dvere, no vy ste pri každodennom zhone nestihli všetko zrovna ideálne upratať ? 

Naše krásne paravány predstavujú rýchle, praktické a zároveň dizajnové riešenie v týchto a  iných krízových situáciách. Títo skvelí pomocníci dokonale zakryjú všetky nedostatky, ktoré nemusia byť na prvý pohľad vidieť. 

To však nie je ani zďaleka všetko, čo tieto multifunkčné dizajnové produkty vo Vašej domácnosti dokážu. Skvele taktiež poslúžia ako „náhradná“ rozdeľovacia stena, v prípade, že si prajete ukradnúť pre seba kúsok súkromia vo väčšom priestore. Naše paravány vyzerajú všade jednoducho skvele. Paravány sú stabilné, no v prípade potreby ich môžete jednoducho zložiť a uskladniť, poprípade oprieť o stenu a vyčarovať tak krásnu dekoráciu miestnosti. Naša široká ponuka rôznych materiálov, veľkostí a farieb paravánov Vám umožní vybrať si ten pravý presne podľa Vášho gusta.

 

Spálne z exotických drevín? Prečo nie!

Vašu spálňu si môžete zariadiť moderným nábytkom aj s použitím takých netradičnych materiálov  ako je napríklad bambus. Na stránke www.bamboo.sk nájdete viacej druhov postelí, ktoré Vás prekvapia svojimi modernými tvarmi a prepracovaným dizajnom

Každý typ sa dodáva vo viacerých rozmeroch a aj s možnosťou riešenia odkladaciho priestoru. K jednotlivým typom postelí si môžete objednať ďalšie druhy nábytku, ktoré v modernej spálni potrebujete, a to od viacdverových skríň, cez komody, poličky na stenu a samozrejme nočné stolíky.
Luxusná posteľ z bambusu
Každá žena ocení v spálni toaletku alebo aspoň nástenné zrkadlo. Využite možnosť zariadiť si spálňu tak aby ste sa odlíšili od zaužívaných riešení a štandardov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia