Kategórie
 
 
 
 
 
Ratanové doplnky
 
 

Ratanové doplnky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 

 
 

Ratanové doplnky

Ratanovy nábytok je od nepamäti súčasťou každej domácnosti. Využívali ho už v dávnych časoch na výrobu rôznych typov nábytku. Naši zákazníci si môžu vybrať z rôznych kresiel, stoličiek či pohodlných papassanov a podobne. Okrem nábytku netreba zabúdať ani na ratanové doplnky, ktoré zútulnia každú domácnosť a zároveň majú aj prakticky využiteľný charakter. 

Ratanový kvetinový stojan

Živé kvetiny v interiéroch zohrávajú jedinečnú úlohu. Nie je preto prekvapujúce, že mnohí z nás ich majú a nevedia si predstaviť domov bez nich. Kvety si zaslúžia jedinečné prostredie. Krásny ratanový kvetinový stojan tu bude perfektný. Obývacia izba alebo spálňa vďaka tejto dekorácii bude vyzerať dokonale rovnako ako malá záhrada v interiéri bytu. Ratanový kvetinový stojan, ktorý ponúka naša spoločnosť dokonale vytvorí rodinnú priam až idylickú atmosféru

Ratanový vešiak

Ratan je mimoriadne cenený prírodný materiál. Vďaka starostlivému výberu a výberu surovín z najlepších plantáží vám vieme ponúknuť mimoriadne odolný, elegantný, nadčasový a jedinečný ratanový vešiak. Ručná výroba ho robí jedinečným a má originálny vzhľad. V našej ponuke nájdete tie najkrajšie modely, ktoré v každom dome vytvoria jedinečnú atmosféru.

Ratan by sa mal čistiť bez použitia čistiacich prostriedkov. Na starostlivosť je najlepšie suchá alebo vlhká handrička.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia